anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

JAK USUNĄĆ KOMENTARZ

beata_2013
#7 Wielbiciel#

JAK MAM USUNĄĆ NEGATYWNY KOMENTARZ.

SPRZEDWACA SIĘ ZE MNĄ DOGADAŁ, ZWRÓCIŁ PIENIĄDZE ITP 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@beata_2013 Sprzedający może wystąpić z wnioskiem o unieważnienie oceny w ciągu 21 dni od daty jej otrzymania. Jeśli to zrobi, Ty otrzymasz od nas e-mail z informacją.Komentarz.png

Aby potwierdzić usunięcie oceny, w ciągu 14 dni od otrzymania wiadomości kliknij w niej przycisk [usuń ocenę]. Jeśli wiadomość nie dotarła na Twoją skrzynkę odbiorczą, sprawdź folder Spam lub potwierdź usunięcie w szczegółach danego zakupu, w zakładce Kupione.

Możesz również sama zgłosić się do nas z prośbą o usunięcie komentarza, bezpośrednio przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ A co Ty tu robisz..? Nie każdy ma tak serdecznie wyje....chane na śwęta, jak sołtys. Sio do stołu! 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko To w Wigilę o 13:30 można już świętować? U mnie do kolacji lodówka zamknięta na kłódkę 😉  Poza tym do niegrzecznych Mikołaj nie przychodzi, niegrzeczni stoją na straży porządku Allegro Gadane 🤶

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Do mnie nie przychodzi od jakiegoś czasu... https://www.youtube.com/watch?v=CX7BJaptphA

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ "Poza tym do niegrzecznych Mikołaj nie przychodzi" - może i nie przychodzi, co nie zmienia faktu, że listę wszystkich niegrzecznych dziewczynek to on ma i dlatego rok w rok łazi taki uśmiechnięty😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:97638319
#2 Obserwator#

Czy nie lepiej jest się dogadać przed wystawieniem komentarza? Brzmi jakby to był sposób na wyciągnięcie pieniędzy...

oznacz moderatorów