anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć obserwowane oferty?

br.
#21 Demiurg#

 

Chciałem  usunąć  obserwowane oferty,  straciły aktualność.  Ale się nie da.

Więc to nie jest pytanie tylko zwyczajna prośba, żądanie:  Przywróćcie  banner USUŃ  na obserwowanych ofertach.

No i szkoda  że  nie przewidziano możliwości zwyczajnej informacji  tutaj na  forum (chyba jeszcze forum?).

Usiłuję napisać  ale widzę tylko  możliwość zadawania pytań,  dziwne,  a informować już nie wolno?  Prosić,  żądać też nie wolno?

To forum chyba powinno się nazywać  Pytane  a nie  Gadane. 

Dlaczego z jakimś  dziwnym uporem psujecie  wszystko co  było dobre,  sprawdzone?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@br., jeśli nie widzisz przycisku “usuń”, czy mógłbyś przesłać mi zrzut ekranu z obserwowanych ofert? Dodatkowo, czy mogę poprosić Cię o odpowiedź na poniższe pytania?

  • Z jakiej wersji przeglądarki oraz systemu operacyjnego korzystasz? A może jest to aplikacja Allegro?
  • Czy po wyczyszczeniu ciasteczek problem nadal występuje?
  • Czy gdy zmienisz przeglądarkę na inną, wciąż nie widzisz przycisku “usuń”?
  • Czy podczas zmiany urządzenia problem występuje na wszystkich urządzeniach (jeśli jest ich więcej), które są połączone z jedną siecią?

Odpowiedź na powyższe pytania, a zarazem jak najwięcej szczegółów pozwolą szybciej rozwiązać Twój problem.

Co do Twojego niezadowolenia z faktu, że na Allegro Gadane zazwyczaj zaczyna się wątki pytaniem - pozwala to później w łatwy sposób odnaleźć odpowiedź osobie, która będzie miała do czynienia z podobnym problemem, co Ty.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@br. Zablokowali ci usuwanie? Zaznaczasz i usuwasz. Odśwież.😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mr_oma  Przede wszystkim protestuję:  ja nie  zgadzam się na zmianę tytułu,  ja się nie pytam, ja stwierdzam fakt.

Jeśli chodzi o parametry  to komputer stacjonarny, przeglądarka Firefox wersja 84, system Windows 10 uaktualniony.

Ciastka  czyściłem, to nic nie daje.

Nie wykonam zrzutów ekranu,  to są moje prywatne informacje, nie ma  potrzeby ich upubliczniać.

Nie wyobrażam sobie że nie posiadacie komputera kontrolnego z różnymi  konfiguracjami aby nie można było sprawdzić ustawień.  Może  ogłoście zrzutkę?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@br., edycja tytułów ma na celu jak najlepsze oddanie poruszanego w poście problemu. Ułatwia to wyszukiwanie tematu wątku innym osobom.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mr_oma   "edycja tytułów ma na celu jak najlepsze oddanie poruszanego w poście problemu..."

Rozumiem intencje, ale jeśli  tytuł nie narusza regulaminu to nie powinno się go zmieniać.  Podobnie  zresztą jak nie chcecie ingerować w  treść komentarzy kupujących.

To są  tak zwane prawa  autorskie, poza tym zmiany mogą  zmieniać sens  wypowiedzi.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. No ale w czym kłopot? Wchodzisz w zakładkę https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/obserwowane/oferty klikasz "zaznacz wszystkie", a następnie "usuń zaznaczone".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Nie sądzisz że on to potrafi.😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  Dziękuję, ale  ja nie chcę usuwać wszystkich lecz niektóre.

Ale skoro tak piszesz to znaczy że masz to samo.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. To po kliknięciu "zaznacz wszystkie" pojedynczo odznacz sobie te, których nie chcesz usuwać.

PS Nie mam tego samego, mogę bez problemu odznaczyć pojedyncze oferty (zarówno przez "obserwowane", jak i bezpośrednio w ofercie).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere   Niestety nie ma takiej opcji, zaznaczyć owszem sobie mogę wszystkie, ale  przycisku Usuń  nadal nie ma, więc  wszystkich nie  mogę też usunąć.

Na dzisiaj poddaje się,  niech zostaną  te obserwacje, może kiedyś  znajdę sposób.

Pożytek  z tego jest taki że po tym usuwaniu ciastek co chwilę teraz  włącza  mi  się  znany  wszystkim ekran badania  uszczęśliwienia.  A na dodatek  co chwilę  piekny obrazek  z  karykaturami adminów i z podziękowaniami  że  tak długo  tutaj  wytrzymałem.

Toż to czysta  złośliwość Allegro,  zlikwiduję to  ale potem. Teraz muszę  spadać

Dzięki, 3majcie się 👍

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@br. Tak  nawiasem, u mnie się daje.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Problem rozwiązany.

Banner USUŃ  był zablokowany przez Adblocka.  Żeby usunąć nieaktualne obserwowane  wyłączyłem na chwilę  Adblock, usunąłem co chciałem i ponownie uruchomiłem blokowanie.

Mimo wszystko nadal uważam że  powodem były jakieś zmiany dokonane przez programistów Allegro. Programiści powinni przewidywać  takie sytuacje  i  wiedzieć  że  ważne  elementy  strony  to nie to samo co niechciane reklamy.

Ja  Adblocka  mam od niepamiętnych czasów, dawno przy nim nie majstrowałem, a zniknięcie przycisku Usuń  pojawiło się  całkiem niedawno.

Dziękuję  wszystkim za pomoc

oznacz moderatorów