anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć produkt z kosza?

Client:81169717
#1 Nowicjusz#

Dodałam kilka rzeczy do kosza, ale chcę z jednej rzeczy zrezygnować. Produkty są dodane z rozdziału licztacje. W jaki sposób mogę to zrobić i czy w ogóle taka opcja jest dostępna?

I jeżeli zamawiam odzież z różnych sklepów, również dotyczy to licztacje i mam kupiony allegro smart na miesiąc, to nie muszę już płacić za dostawę z różnych sklepów?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

klikasz koszyk obok ceny .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

minimum 40 zl od jednego sprzedającego i obowiązkowa ikona ,,smart ,, w ofercie w której kupujesz .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

* "smart" 🙂 dwa przecinki to nie cyckosłów 😛

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:81169717 Smart jest na wybrane produkty.Oczywiście sprzedawca musi udostępniać dany produkt w Smarcie.W koszyku zaznaczasz i wyrzucasz.Nie wszystkie produkty da się połączyć w jedną paczkę nawet od jednego sprzedawcy.Trzeba wszystko czytać dokładnie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:81169717 Licytacji nie da się dodać do koszyka. Jeśli chcesz usunąć produkt z koszyka, klikasz w koszyk, potem Usuń i zaznaczasz produkt do usunięcia. Jeśli chodzi Ci o wspólną zapłatę towarów z licytacji i z Kup teraz, to w zakładce Kupione zaznaczasz produkty i na dole klikasz Płacę. Jeśli masz Smart to nie zawsze oznacza, że kupisz towary z darmową dostawą. Zamówione towary muszą być wyróżnione ikoną Smart przy sposobie dostawy przez Ciebie wybranym. Sprawdzisz to w zakładce Dostawa. Jest poza tym kilka innych ograniczeń - generalnie mając Smart nie zawsze kupisz przedmioty bez kosztów dostawy; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów