anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć wątek z centrum wiadomości?

Medi_Top_Glon
#2 Obserwator#

Witam serdecznie,

 

Czy jest jakaś możliwość usunięcia wątku z centrum wiadomości.

Chciałem aby jeden z zakupów pozostał dyskretny, a teraz wisi mi na głównej wiadomość od sprzedającego.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Sam na pewno nie usuniesz. Dokładnie nie wiadomo, po jakim czasie wiadomości znikają z zakładki. Spróbuj napisać do Allegro przez formularz i poproś o usunięcie; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d4e05a9d-86a1-441d-978a-f2e1cdc3ae0c

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Medi_Top_Glon Nie masz takiej możliwości. Ja mam z ok 5 miesięcy Znikają czy nie i jak a któż to wie. Może to powyżej, ono wszystko wie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433  Wyjątkowo wkurzają mnie Twoje osobiste wycieczki na tym forum, a pisanie o kimkolwiek "to" czy "ono" co kilka postów to już naprawdę przegięcie . Gdyby było tutaj dostępne jakieś filtrowanie wypowiedzi Twoje wypociny poszłyby jako pierwsze do odstrzału i nie musiałabym co chwila ich czytać. Niestety jedyne co mi pozostaje to prosić Cię o trzymanie minimalnego choćby poziomu wypowiedzi i odrobinę szacunku dla czytających .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Ciekawe skąd to wiesz jak się nie wypowiadasz.Zresztą nie znasz skąd to się wzięło więc lepiej nic nie pisz i nie broń "ONO", A może ty i to to samo.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A nie mówiłem?🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, mówiłeś. Wszyscy są podejrzani, każdy pisze sam do siebie. Taki wirtualny, własny świat.😀

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Medi_Top_Glon Jak pisali przedmówcy - nie da się. Wiadomości z CW znikają po ok. 6-7 miesiącach.
Może po prostu nie udostępniaj swojego konta, to nie będziesz musiał kryć się z zakupami.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów