anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć wiszący zakup?

darknaren
#7 Wielbiciel#

Pomyłkowo kliknąłem na zapłać tylko jednej pozycji (podczas gdy w koszyku były jeszcze inne przedmioty). Więc nie dokonałem płatności (Płatność anulowana) i teraz wisi mi w koszyku nieopłacony zakup od 3 dni sprzedawca też nie może tego usunąć ma ktoś jakiś pomysł ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Chyba nie w koszyku wisi, tylko w zakładce Kupione? Zaznacz go po lewej stronie i na samym dole kliknij Usuń.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 wiesz że usuniecie z zakładki kupione nie anuluje zakupu, sprzedawca dalej będzie czekał na płatność  😉 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11

 Nie, nie wiem tego. Wydaje mi się, że usunięcie z Kupionych to odstąpienie od umowy na podstawie art. 27 Ustawy konsumenckiej 😄  Pytał, jak usunąć, otrzymał odpowiedź. Sprzedawca jeśli czeka i nic nie wie, może otrzymać odstąpienie mailem, a wygląda na to, że wie i już rezygnację zaakceptował.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 To, że usuniesz coś u siebie z kupionych nie sprawi, że automagicznie zniknie to również z zamówień u sprzedającego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Serio? 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Nie, żartowałem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Aha.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@darknaren bo będzie wisieć umowa sprzedaży zawarta i tyle, nie da się usunąć, ale możesz kliknąć kup resztę produktów i też anulować płatność i jej nie kończyć, potem zaznaczyć wszystkie zakupy z anulowaną płatnością i ponownie zapłacić za całość 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

darknaren
#7 Wielbiciel#

O tym nie pomyślałem.. a będzie wtedy działać allegro smart bo o to mi głównie chodziło przy anulowaniu ?

oznacz moderatorów