anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć zapisane konta blik? (płatność bez kodu)

MAMY ROZWIĄZANIE!
linux522
#8 Zapaleniec#

Mam problem, ponieważ płatność blikiem nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem nie pyta którego banku chcę użyć (raz dziewczyna zapłaciła swoim blikiem i zapisaliśmy jej konto). Teraz zdarza się, że podczas zakupu nie zapyta nawet czyjego konta użyć u próbuje uzyć jej, albo nie używa żadnego i płatność się nie udaje. Jak usunąć z pamięci mojego konta allegro przypsane konta blik?

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
koltat
#11 Animator#

Z tego co wiem to zapisane zaufane strony płatności blik usuwasz w aplikacji banku na swoim telefonie.

-None-
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@linux522 Podczas wyboru metody płatności oraz formy dostawy, kliknij proszę w przycisk "Zmień", tak jak na tym obrazku: 

_HolaOla__0-1584001701851.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ZberekNP
#7 Wielbiciel#

Udało CI się usunąć zapisane konto do płatności blik bez kodu? Mam ten sam problem ;/

oznacz moderatorów
aspeedy5
#7 Wielbiciel#

Dołączam się do pytania!

oznacz moderatorów
linux522
#8 Zapaleniec#

w sumie od jakiegoś czasu przestało wybierać blika mojej dziewczyny z automatu więc przestałem się tym interesować

oznacz moderatorów
balis_88
#1 Nowicjusz#

Wchodzisz w aplikacje banku > Blik > ustawienia i tam masz wszystkie powiązane strony, przelgądarki, aplikacje. Wystarczy, ze tam usuniesz allegro i problem rozwiązany 🙂

oznacz moderatorów
Lukasz_G8
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam. W aplikacji ING tak jest. Allegro zapisało się w funkcji "zakupy bez kodu"

oznacz moderatorów
skotzbyszek
#7 Wielbiciel#

W mBank też jest taka opcja. 

oznacz moderatorów
suszi
#8 Zapaleniec#

OK, a jak to zrobic z ALLEGRO ? raz ktoś u mnie zapłacił blikiem, i teraz wciąż mam jego konto, którego NIE CHCĘ
przecież to jest zapamiętane nie tylko w aplikacji banku, ale też po stronie allegro / ciasteczek, albo jakos w przeglądarce...

oznacz moderatorów
suszi
#8 Zapaleniec#

Co jeśli nie mam możliwości usunięcia w banku?

oznacz moderatorów
Mateusz1500
#7 Wielbiciel#

Tak, usuwanie w aplikacji banku to jedna rzecz. Ja mam za to taki problem, że Allegro nie pyta mnie o nowe źródło płatności BLIKiem tylko wali wyborem aplikacji, której mam użyć. A ja oczywiście wtedy mam zamiar zapłacić jeszcze inną aplikacją i jej blikiem, ale możliwości podania kodu nie ma.
Potem zakup wisi godzinami, aż się anuluje i będzie można z mozołem szukać opcji innej płatności (4-ego dostawcy blików).
Bardzo niewygodny ten ułatwiacz 😞
Zawiedziony...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Z poziomu allegro zapisane karty i konta usuwa się w tej https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/metody-platnosci zakładce.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
freelancer7
#2 Obserwator#

Na tej karcie mam wpisaną tylko jedną kartę. W aplikacji ING i Millenium nie mam żadnych zapisanych na stałe płatności BLIK, a allegro tak czy inaczej przy próbie płatności wyrzuca informację: "Allegro jest na liście zapamiętanych sklepów w aplikacji Twojego banku, więc nie musisz podawać kodu BLIK."

oznacz moderatorów
suszi
#8 Zapaleniec#

Tam nie ma BLIKa

oznacz moderatorów
linux522
#8 Zapaleniec#

na pewno nie masz opcji "zapłać z kodem"?

oznacz moderatorów
KacBut
#1 Nowicjusz#

Jeżeli ktoś ma problem taki, że nie może wpisać kodu Blik, bo Allegro z automatu wybiera jeden bank bez kodu to rozwiązanie: wcisnąć ,,Podsumowanie,, i tam jest zakładka ,,Metoda płatności,, wystarczy wybrać ,, Zapłać z kodem,, i można wpisać Blik z innego banku 😉

oznacz moderatorów
Boguch 1
#1 Nowicjusz#

No właśnie też nie - nawet po wybraniu opcji płacenia z kodem, pokazuje się tylko blik z dwóch banków, w których nie mam już konta i nie mam opcji dodania nowego banku do wygenerowania kodu BLIK

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Mam zapamiętanego blika i zamknięte konto w banku. Niestety nie mam dostępu do apki banku, po rozwiązaniu umowy. Czy da się jakoś usunąć to zapisane konto BLIK? Jak się zapomni kliknąć, że chce się podać kod, to transakcja się nie uda, ale trzeba sporo poczekać. 

oznacz moderatorów