anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wrócić do aukcji z momentu zakupu kiedy to została zmieniona na naszą niekorzyść..??

Siwus2007
#7 Wielbiciel#

Witam

Chciałbym dostrzec do aukcji z momentu zakupu kup teraz... Sprzedający nagle zmienił opis produktu z opakowania 25kg na 5kg tak więc jestem sporo stratny a analizowałem kilka aukcji i nie był to pochopny zakup...

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

xyz96
#21 Demiurg#

@Siwus2007 W zakładce Moje zakupy kliknij przy właściwym produkcie Szczegóły, a potem w tytuł aukcji, w której dokonałeś zakupu. Zobaczysz ją tak, jak widziałeś w momencie zakupu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Siwus2007 A już dokonałeś zakupu i się nie zgadza coś, zapytaj moderacje, oni widzą wszystko, sprawa szybko się wyjaśni.😁

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Siwus2007 Jeśli zakup dokonany, strata po stronie sprzedawcy i ma wysłać to co było w opisie.

Pomylił się, to jego problem. W szczegółach zakupu wszystko masz.

oznacz moderatorów

Siwus2007
#7 Wielbiciel#

To raczej zamierzony przekręt ponieważ cena była teraz jak twierdzi sprzedający zbliżona do ceny 25kg natomiast na drugi produkt bodajże 20% rabat wiec kto by się rzucił na 10kg produktu w cenie 40kg bądź 50...

 

Jak dotrzeć do moderatora najskuteczniej gdzie napisać w celu sprawdzenia?

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Pomóżcie człowiekowi w potrzebie

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Siwus2007 Na przyszłość. Kliknij ODPOWIEDZ, wyświetli się OZNACZ MODERATORÓW.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Siwus2007 Nie docieraj do moderatora forum, tylko otwórz sprzedawcy Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w niej problem i po 24 godzinach poproś tam o interwencję pracownika Allegro, który zna zasady, ma wgląd w aukcję i który udzieli Ci skutecznego wsparcia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Siwus2007 To sprzedawca zmienił ofertę czy ty po prostu nie doczytałeś?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Siwus2007 Podaj mi proszę numer zamówienia lub oferty, której dotyczy ta sprawa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Siwus2007
#7 Wielbiciel#

Nr oferty 10694762768

Numer zamówienia

nr bf50ab33-cc5a-11eb-9ec3-899c9c51b00d

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Nr oferty 10694762768

Numer zamówienia

nr bf50ab33-cc5a-11eb-9ec3-899c9c51b00d

 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Oleńka ma już chyba wolne😀 @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Siwus2007 Dziękuję, sprawdziłam opis tej oferty w chwili Twojego zakupu i były w niej wyłącznie informacje, że sprzedaż dotyczy opakowania 5 kg. 

_HolaOla__1-1624120028284.png

 

@DECO-MASTER Nie, Oleńka nie ma wolnego i wciąż tutaj jest. 

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Siwus2007 stawiam że padłeś ofiara łączenia produktów gdzie wyświetlają się dwa tytuły o innych parametrach, kliknij zakup w koszyku wyjdzie Ci to co było w aukcji nie ma możliwości zmienić tego po zakupie 😞  a tu masz przykład jak wprowadza w błąd źle podpięta aukcja 😞

ggg.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@kostas11

Sławetna "**piiip**utyzacja", przepraszam, produktyzacja (oba słowa nie występują w słowniku, ten wypipany przez durny automat, jak też oficjalnie uznany) po raz kolejny święci triumf debilizmu.

oznacz moderatorów

Siwus2007
#7 Wielbiciel#

Właśnie niewiem czy tak to się nie odbyło... Nawet pracownik dzwoniący i twierdzący że mają opóźnienie proponował wymianę saletry na na saletrosan 2x 25kg więc grubymi nićmi coś to szyte do ostatniej chwili... Sprzedajacy obiecaj zwrot pieniędzy nawet wysłał screena z wysłanym zleneceniem zwrotu pieniędzy byle by nie był negatyw... Jednym słowem dałem się zakręcić nieźle jeśli było tam faktycznie 5kg ale do czasu odpowiedzi @HolaOla dałbym rękę sobie uciąć że tam pisało 25kg.... Zwłaszcza w tytule

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Siwus2007  a patrzyłeś w zakładce zakupy jak radził xyz96 na początku wątku?

oznacz moderatorów

Siwus2007
#7 Wielbiciel#

5kg... To ja chyba dałem ciała... Pozostaje w takim razie zwrot tego jakoś... Dzięki za pomoc i wsparcie nauczka i jakieś rozeznanie na przyszlosc

oznacz moderatorów