anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć bota allina?

edd_82
#8 Zapaleniec#

Po co to dziadostwo w ogóle istnieje? Nigdy do niczego się nie przydało, za każdym razem się pyta czy jestem pewien, że chcę wysłać wiadomość. TAK TŁUKI, JESTEM PEWIEN, BO INACZEJ BYM TEGO NIE PISAŁ I KLIKAŁ W "WYŚLIJ". Zróbcie z tym chłamem porządek, najlepiej opcją definitywnego wyłączenia, (a może jest gdzieś taka opcja ukryta, a ja nie mogę znaleźć). Ludzie tego nie potrzebują do szczęścia. Jak chcecie być modni? To zadbajcie o klientów, a nie o AI z IQ gąbki morskiej. Wszyscy mają boty, to my też! co za żenada. 

 

kupujący...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

edd_82
#8 Zapaleniec#

To na pewno tyczy się tego o czym pisałem? 

W pewnych sytuacjach możemy wyręczyć sprzedającego z kontem firmowym i odpowiedzieć na pytania, które kupujący zadają przez Centrum Wiadomości lub Zadaj pytanie.

Bo z tego wynika, że to ustawienie jest dla sprzedających. A ja jestem kupującym. Nawet kiedy proszę o FV to ten bot się mnie pyta czy "jestem pewien" to jest po prostu irytujące. A nie każdy sprzedający daje możliwość pobrania FV, a nawet nie dołącza jej w formie papierowej do wysyłki. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@edd_82 Nie da się wyłączyć, to dla twojego dobra, sprzedajacy w ten sposób bronią punktacji czyli jakości. Chodzi o czas odpowiedzi-24godz.

oznacz moderatorów

edd_82
#8 Zapaleniec#

co to ma do rzeczy? mi chodzi o tego bota który działa od mojej strony. czy to ja piszę "poproszę FV na adres email" a bot mnie pyta czy jestem pewien, że chcę wysłać taką wiadomość. To dla czyjego to ma być dobra? Wy w ogóle przeczytaliście ze zrozumieniem to co napisałem? Czy spamujecie tu dla jakiś wirtualnych punktów? 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Alinie gęby nie zamkniesz a odpowiada tyle ile umie ale podobno cały czas się uczy . Jest to drażniące ,mało pomocne . Portal nie chce kogoś zatrudnić na etat tylko stawia na taką "sztuczną inteligencję" aby zaoszczędzić bo na pewno nie ma mowy o pomocy . Pytania odnośnie np.faktury najlepiej zadawać bezpośrednio sprzedawcy .

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@LEW433 - mogę się mylić, ale do jakości sprzedaży liczy się klikanie sprzedawcy a nie ALLLINA. 

oznacz moderatorów

qklaf40
#1 Nowicjusz#

ten cholerny bot bardziej szkodzi niż pomaga. Do niczego mi się nie przydał.

oznacz moderatorów