anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć połączone oferty (brak przycisku do wyłączania) aplikacja allegro

kubabin
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Czy ktoś może wie, albo miał podobnie jak wyłączyć połączone oferty (brak przycisku do wyłączania) aplikacja allegro? Doprowadza mnie to do szału, a usuwałem już aplikacje 10 razy i resetowałem telefon. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kubabin Testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a to powoduje, że część użytkowników nie widzi opcji rozłączenia tych samych ofert. Ten test potrwa do 30 kwietnia. 

Jeśli chcesz zmienić widok, to spróbuj skorzystać z innej przeglądarki lub innego urządzenia. Nie ma opcji zmiany w aplikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szymonkas1
#7 Wielbiciel#

Ta opcja jest straszna. Przed chwilą mi się to powłączało. Samo sobie szkodzicie. Przed tę opcję dokonałem trzech zakupów poza Allegro, bo top oferta nie była najtańsza. Dopiero po 2 godzinach zorientowałem się o zmianie sposobu wyświetlania i braku możliwości rozłączenia ofert. Także jest to krok w złą stronę, napędzanie sprzedaż innym i denerwuje się użytkowników 

oznacz moderatorów

satoorn
#8 Zapaleniec#

Mnie również ten widok połączonych ofert strasznie irytuje i zniechęca w ogóle do wchodzenia na Allegro! Dlaczego zabrali ten przycisk i narzucają jedyny słuszny sposób wyświetlania ofert, zamiast pozostawić użytkownikom możliwość wyboru tego, co im bardziej pasuje? Strasznie dziwne posunięcie i do czasu aż nie przywrócą tej opcji staram się maksymalnie ograniczyć zakupy na Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to dla naszego dobra!😁

oznacz moderatorów

satoorn
#8 Zapaleniec#

Taaak, dlatego dla dobra swojego i swojego portfela, po zmianach z przyciskiem, wchodzę na ten portal coraz rzadziej!

oznacz moderatorów