anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wykonać płatność kuponami?

butterfly_b-b
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

otrzymałam od pracodawcy 4 kody o wartości 50 zł każdy na zakupy na allegro, ale nigdzie nie widzę opcji płatności kuponami. 

Jak mogę zapłacić tymi kuponami?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

TOBI421
#11 Animator#

Wszelkie zgłoszenia dotyczące kart podarunkowych przyjmujemy pod adresem mailowym karty@allegro.pl. Jeżeli masz pytania lub jakikolwiek problem związany z zakupem, wykorzystaniem, zwrotem lub reklamacją karty, skontaktuj się z nami.

 

oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Na stronie allegro.pl oraz w aplikacji mobilnej

  1. Zrób zakupy i wybierz płatność z góry.
  2. Zaznacz opcję "Masz kod lub kartę podarunkową?".
  3. Wpisz kod z Twojej karty.
  4. Zatwierdź kod, aby obniżyć płatność o wartość karty.
oznacz moderatorów

butterfly_b-b
#8 Zapaleniec#

Nie mam takiej opcji jak "płatność z góry". 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Klikasz Kup teraz i na następnej stronie, na samym dole masz sekcję Płać mniej - tam wpisujesz kod. 

oznacz moderatorów

butterfly_b-b
#8 Zapaleniec#

nie mam takiej sekcji. Jak klikam "Kup teraz" to przenosi mnie do koszyka, a ostatnią sekcją jest "Metoda płatności Allegro Finanse" i tam są wyświetlane tylko "karta płatnicza", "BLIK", "zapłać później" i "szybki przelew". 
Czytałam już wcześniej, że ma niby być taka opcja jak "zapłać mniej",  ale u mnie jej nie ma.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Właśnie pod wyborem metody płatności powinno być Płać mniej. U mnie jest. Pytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb Jeśli jest już niedostępny, poczekaj do jutra, odpowiedź otrzymasz po chwili. 

oznacz moderatorów

butterfly_b-b
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię. Dziękuję. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@butterfly_b-b Ale nie wykorzystasz kilku kart podarunkowych, podczas jednej płatności.

oznacz moderatorów

butterfly_b-b
#8 Zapaleniec#

A otrzymałam informację, że kupony się łączą... To skąd taka informacja nagle, że nie?

oznacz moderatorów