anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wykorzystać przedłużona gwarancje na Allegro ?

MPrzyslew
#7 Wielbiciel#

Kupiłem w maju 2021 zmywarkę na Allegro z przedłużona gwarancja. Jak i Czy mogę z niej skorzystać?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@MPrzyslew wszystkie informacje masz w warunkach gwarancji. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Przedluzona gwarancje kupujesz od firmy ubezpieczeniowej wszystko masz na umowie o swiadczenie przedluzonej gwarancji gdzie dzwonic zglaszac i jak to zrobic

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

MPrzyslew
#7 Wielbiciel#

Wykupiłem i nawet mam dostęp do transakcji w aplikacji Allegro i widzę różnice między cena zakupu i cena sprzętu lecz nie widzę  informacji o zakresie przedłużonej gwarancji 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MPrzyslew a od kogo masz tę dodatkową gwarancję ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MPrzyslew
#7 Wielbiciel#

Przy zakupie na Allegro dostałem taka ofertę ale teraz nie pamietam kto ją oferował. Czy jest jakiś telefon kontaktowy do Allegro błonicy formularze nie działają gdy zakup jest starszy niż dwa lata?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie przywrócą Ci zakupu sprzed 2 lat. Musisz samodzielnie pobrać poszukać i spróbować zadzwonić do sprzedającego i wypytać, może wie.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@MPrzyslew Poszukaj na skrzynce mailowej - tam wszystko powinno być.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Rozroznij kupiles na allegro od firmy czy od allegro z ich oficjalnego sklepu?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MPrzyslew żaden sprzedawca nie ma obowiązku i interesu w przechowywaniu Twoich dodatkowych świadczeń, nawet im to na rękę jak zgubisz 🙂 po drugie poszukaj na mailach, czy dokumentach zakupu, bo do takiej gwarancji trzeba pewnie dokument zakupu itp. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 dodatkowe ubezpieczenie gwarancyjne powinien dostać wraz z towarem w formie papierowej umowy

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@az1rael tylko jeśli ubezpieczenie kupował razem ze sprzętem u sprzedawcy.

oznacz moderatorów

MPrzyslew
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedzi. Trafiłem na sprzedawcę który mi wysłał właśnie fakturę zakupu ( w tych czasach raczej wszystko jest elektronicznie )  czekam jeszcze na jedna informacje i mam nadzieje Amica ożyje. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@LEW433 co mają warunki reklamacji/gwarancji do umowy ubezpieczenia sprzętu?

oznacz moderatorów