anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypłacić pieniądze, które tkwią na allegro?

Bozena_drezezk
#7 Wielbiciel#

Robiłam przelew weryfikacyjny oraz uzupełniałam dane. Kwota z przelewu weryfikacyjnego zawsze wraca, ale pieniążków nadal nie mogę wypłacić, jak to działa i jak zrobić to poprawnie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

A które konto Payu czy przelewy24 bo musisz dwa aktywować jak masz na nich kasę, w drugim trzeba wykonać drugi krok skan dowodu lub wypełnienie danych 🙂 Najlepiej pisz do allegro lub przelewy24 zależy gdzie wiszą pieniążki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Ustaw wartość wypłaty, Jak masz za wysoką to przelew zrobią gdy osiągniesz wymaganą wartość. Sprawdź również pozostałe uwagi.😀

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@kostas11PayU uaktywnisz przelewem, ale przelewy24 dopiero po wysłani skanu z dowodu, więc pewnie chodzi o PayU.

Wejdź w PayU i zleć wypłatę ręcznie (jest tak opcja) a jeśli nie zadział to pisz na czacie, czasami PayU głupieje i też chcą skan z dowodu do wypłaty tłumacząc się ustawą o walce "z praniem brudnych pieniędzy i terroryzmem")

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bozena_drezezk  Aby aktywacja wypłat przebiegła pomyślnie, Twoje dane na rachunku bankowym muszą być takie same, jak te w ustawieniach Allegro.  Nie można wypłacić środków na konto innej osoby. W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje dotyczące prawidłowej konfiguracji konta do wypłat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów