anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyszukiwać poprzez filtry przedmioty używane ale nieuszkodzone?

OnaiOn91
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jak inni kupujący, ale ja  rwę włosy z głowy. 

Bez znaczenia czy w filtrach wybiorę nowe czy używane ale nie zaznacz uszkodzonego w filtrach, to i tak pierwsze co ładuje się na ekranie to masa zepsutych, wadliwych i wybebeszonych przedmiotów. I trafienie na to co faktycznie było przeze mnie poszukiwane kończy się jedynie migreną.

 

Szukasz laptopa? Nie widzę problemów, wybierz w filtrach 'standardowy' to może po kilku setkach chromebookow wciśniętych na siłę trafisz na uszkodzone laptopy a potem jeśli będzie ci dane wytrwać do tego momentu, znajdziesz to co było przez ciebie porządane.

 

A więc mam pytanie czy zrobicie dla Janusza i Grażynki więcej filtrów? A co by ni musieli irytować innych na siłę.

 

Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@OnaiOn91 Cześć. Jeżeli uważasz, że któraś oferta jest niezgodna z opisem, możesz zgłosić to za pomocą przycisku "Zgłoś naruszenie zasad" na dole strony każdej oferty. 

ko_alka_0-1631619746276.png

Możesz również skorzystać bezpośrednio z tego formularzaDzięki temu szybciej podejmiemy odpowiednie działania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

OnaiOn91
#7 Wielbiciel#

Zdaje sobie z tego sprawę, ale wtedy już po 10ogloszeniach bym dał sobie spokój z allegro

 Bo bym potrzebował dwa razy więcej czasu na przeglądanie a to nie o to w tym chodzi.

 

Jeśli po kliknięciu zgłoś sprzedawcę i wybraniu powodu wróciło by mnie do momentu przeglądania z przed wejścia w ogłoszenie to można by było to jeszcze wszystko przemyśleć.

 

Ale oni i tak zawsze znajdą swoje obejścia.

oznacz moderatorów

OnaiOn91
#7 Wielbiciel#

Nie mogę edytować już ostatniego posta właśnie obejrzałem screena który Pani wrzuciła.

Ja allegro zazwyczaj przeglądam na telefonie i niestety w aplikacji będąc na stronie danego ogłoszenia nie widzę żadnej  takowej opcji jak ZGŁOŚ.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OnaiOn91, nie zgłosisz oferty poprzez aplikację Allegro. Natomiast jeśli przeglądasz Allegro w telefonie na przeglądarce, przycisk "Zgłoś naruszenie zasad" znajdziesz pod numerem oferty na dole. 🙂

unnamed.jpeg

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów