anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wznowić dyskusję zamkniętą przez allegro?

Dexter_punk_87
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, allegro automatycznie zakończyło moją nierozwiązaną dyskusję ze sprzedającym. Problem nie został usunięty, a produktu, którego sprawa dotyczy, nie ma już na liście. Jak przywrócić konwersację?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Dexter_punk_87 napisać do Allegro o wznowienie Reklamacja towaru i prawa konsumenta 

oznacz moderatorów

Dexter_punk_87
#7 Wielbiciel#

Produktu nie ma już a liście, a bez wybrania konkretnego przedmiotu nie da się wysłać zgłoszenia, a przynajmniej nie wiem jak to zrobić 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dexter_punk_87 czy chodzi o zamówienie nr 4fdddb61-22fe-11ec-a133-37ae22d8e6a2?
Jeśli tak, to nie możesz samodzielnie wznowić dyskusji, ponieważ od zakupu minęło już więcej niż dwa lata. Możesz dopytać sprzedającego o pomoc w reklamacji za pomocą Centrum wiadomości, jeśli potwierdzisz, że to o oto zamówienie chodzi mogę również poprosić o ponowne otwarcie dyskusji dla Ciebie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Dexter_punk_87
#7 Wielbiciel#

Tak, chodzi o to zamówienie. W rozmowie powiedzieli żebym rozkręcił sprzęt i coś tam sprawdził i za nim zdążyłem to zrobić, to akurat zamknęła się dyskusja. Jeśli to możliwe, to bardzo proszę o wznowie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dexter_punk_87 ok, dzięki za potwierdzenie! Zgłosiłam Twoją prośbę, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dexter_punk_87 przykro mi, ale otrzymałam odpowiedź, że wznowienie dyskusji nie będzie możliwe. My również nie możemy wznowić dyskusji, jeśli minęły już dwa lata od zakupu, W tej sytuacji napisz proszę do sprzedającego przez Centrum wiadomości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro zamknęło bo minęło 30dni i tak napisane w regulaminie, Ty powinieneś wcześnie (możesz po 14dniach)odznaczyć dyskusje jako nierozwiązaną. Wg regulaminu powinieneś widzieć w dyskusji; otwórz ponownie a jak nie ma tego to musisz poprosić Allegro o ponowne otwarcie.

oznacz moderatorów