anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zapłacić

mailo2384
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry.

Mam taki nietypowy problem, wylicytowałem od jednego sprzedawcy 10 przedmiotów.

Chcę zapłacić 2 razy po 5 przedmiotów bo 5 chcę na fv a 5 na paragon. Dodatkowo 2 razy po 5 jest taniej niż raz po 10. W opcji zapłać wyskakują mi wszystkie przedmioty bez możliwości wyboru. Ma ktoś może pomysł jak to zrobić?  Z góry dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Trzeba było wcześniej podzielić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli już próbowałeś płacić, wszystko Ci się połączyło w całość i już tego nie rozdzielisz. Musisz się skontaktować ze sprzedawcą, wziąć od niego numer konta bankowego i zapłacić bezpośrednio na jego rachunek bankowy za wszystkie zakupy i jedną wysyłkę, której koszt może być nieco wyższy niż przy wpłacie przez Allegro. Ustal ze sprzedawcą, co chcesz na fakturę, a co na paragon. Wpłaty bezpośrednie nie są zabronione i są objęte Programem Ochrony Kupujących.

Możesz też zapłacić za całość przez Allegro Finanse i uzgodnić ze sprzedawcą mailowo, które zakupy na fakturę, a które na paragon. Nie ma już opcja Zaznacz, jak wyżej @LEW433 pisze, czym znowu wprowadza w błąd.

O już @LEW433 przeczytał mój post i edytował 🙂

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

mailo2384 - Z "drzewa" spadłeś, czy jak?.....

Przecież w tej sprawie kontaktuj się ze sprzedającym.

Nikt tutaj nie udzieli Ci właściwej odpowiedzi, a już najmniej xyz96.

Dzwoń/pisz do sprzedawcy - tu otrzymasz same "bzdety" w odpowiedziach.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przestań się czepiać, swoje "smrody" pierz na POGadane.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@maxr01  Odpowiedź  @xyz96  jest najlepsza, autor wątku posłuchał mojej rady, wie, że tego nie rozdzieli i że musi się skontaktować ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

mailo2384
#1 Nowicjusz#

Dzięki napisałem do sprzedawcy, ale generalnie lipa że nie można rozdzielić.

oznacz moderatorów