anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zareklamować produkt jeśli aukcja została usunięta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
BialyQA
#8 Zapaleniec#

Chciałem zareklamować buty, ponieważ rozkleiły się po roku a gwarancja oczywiście na 24 miesiące, ale aukcja została usunięta i nie wiem w jaki sposób teraz zadziałać.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Ale aukcja nie ma do tego nic, masz zakup w zakładce "Moje zakupy" tam masz dane sprzedającego> zakładka reklamacje i składasz reklamacje.

oznacz moderatorów
BialyQA
#8 Zapaleniec#

Właśnie w tym problem, że nie ma takiej zakładki 

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak zakładki nie ma ?

Przechwytywanie zawartości sieci Web_27-9-2022_72826_allegro.pl.jpeg

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Eee coś kręcisz ja mam w moich zakupach najstarszy zakup z 26 maja 2020 r. Może aukcja po prostu została ukryta. W takim przypadku poproś moderatorki o odkrycie  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
BialyQA
#8 Zapaleniec#

Chodzi o to że nie ma czegoś takiego jak zakładka reklamacje. Wiadomo przecież gdzie jest zakładka moje zakupy.

Wchodzę w moje zakupy, znalazłem produkt który chcę zareklamować i jak kliknę w rogu te 3 kropki to nic nie ma, i to samo jak wejdę w szczegóły zakupu, też nie ma zakładki reklamacje

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

W "kropki" bo minął czas ale kliknij w ofertę albo szczegóły i tam sprawdź.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BialyQA Napisz do Sprzedającego i złóż reklamację. Możesz skontaktować się z nim np. mejlowo lub przez Centrum Wiadomości: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BialyQA
#8 Zapaleniec#

No tak, tylko w takim przypadku wysyłka smart lub paczkomat nie wchodzi w grę, tylko muszę na własny koszt odesłać produkt

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale reklamacja to zawsze odesłanie na twój koszt, sprzedajacy po rozpatrzeniu reklamacji zwraca Ci koszty wysyłki.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BialyQA Cześć. 🙂 Na tym koncie nie ma żadnych ukrytych zakupów. Ofertę z butami znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów