anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zdobyć EAN dla rzeczy używanych?

MiziaRR
#7 Wielbiciel#

Jak mam pplaczyć używane LEGO katalogiem produktu które będzie obowiazywało od sierpnia, badz używane ciuchy jak nie mam pojęcia skad go wziac. Takie produkty używane nie powinny mieć wymogu nr ean, czy kodu produktu, bo sama jego nie wymyślę jak rzecz jest używana

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MiziaRR od 1 sierpnia będziemy wymagać, aby każda oferta była połączona z katalogiem. Aby połączyć ofertę z katalogiem produktów nie zawsze konieczny jest EAN. Katalog jest tworzony na podstawie parametrów, często takim identyfikującym parametrem jest EAN, ale nie zawsze np. w kategorii: Dziecko - Odzież - Sukienki  nie wymagamy parametru EAN jako obowiązkowego, w tym przypadku parametry identyfikujące, by stworzyć produkt to stan, marka, rozmiar, płeć, długość, rękaw, wiek dziecka, kolor, materiał dominujący.
W kategorii Moda > Odzież, obuwie, dodatki oraz we wszystkich podkategoriach, w których masz obecnie wystawione oferty również nie wymagamy EANu jako obowiązkowego, natomiast należy uzupełnić resztę parametrów obowiązkowych. 
Jeżeli chodzi o klocki LEGO i nie możesz znaleźć do nich kodu EAN, ponieważ nie są to zestawy producenta to najlepszym rozwiązaniem będzie wystawienie ich na Allegro Lokalnie. Będą wtedy widoczne i na Allegro i na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów