anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić brak zwrotu środków po anulowaniu zamowienia

paulinapp1123
#2 Obserwator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

W dniu 7.06.2022 dokonałam zakupu nr oferty 12102533912, dokonał zapłaty ale jednak się rozmyśliłam i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu środków, pomimo ponagleń do sprzedajacego

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

A3dam
#19 Nestor#

@paulinapp1123 
W jaki sposób przekazałaś sprzedającemu informację o tym , że "rozmyśliłaś się" ?


*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

paulinapp1123
#2 Obserwator#

Poprzez opcję "anuluj zakup"

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@paulinapp1123 
Sprzedający powinien oddać wpłatę niezwłocznie (Allegro zachęca aby to zrobił w ciągu 2 dni roboczych), ale formalnie ma na to 14 dni - kalendarzowych (termin upływa więc dopiero jutro). 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

paulinapp1123
#2 Obserwator#

Ok. Dzięki. Poczekam do jutra

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Czy poinformowałaś sprzedawcę że się rozmyslilas  i anulowales zakup, pisałaś do sprzedawcy czy dzwoniłaś .

Sprzedawca ma 14 dni na zwrot pieniędzy. Jeśli nie zwróci ci pieniędzy możesz otworzyć dyskusję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@paulinapp1123 Po odstąpieniu od umowy zakupu sprzedający ma zwrócić środki niezwłocznie, może się wstrzymać do czasu powrotu towaru ale max14dni. Jeżeli minie czas otwórz dyskusję, https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowazwróci zaraz, środki trafiają tam skąd wyszły i będzie mail od Allegro.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@paulinapp1123, skontaktowaliśmy się z Tobą mejlowo w tej sprawie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów