anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zinterpretować podaną ofertę?

bajcia
#11 Animator#

Witam szanowna społeczność. Proszę o zinterpretowanie tej oferty: https://allegro.pl/oferta/3-x-valvoline-synpower-fe-0w20-3x-1l-10454873388

Proszę określić co to jest komplet i jaka jest jego cena. Bo byc może czegoś nie rozumiem.

 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

LEW433
#21 Demiurg#

@bajcia Czy sprawa załatwiona polubownie.😍

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@bajcia No właśnie. Wszystko zależy od rozsądku. Grunt to się dogadać. Czasem wyolbrzymiamy problem, który wynika z pomyłki. Gratuluję rozwiązania.

oznacz moderatorów

bajcia
#11 Animator#

A jednak nic z tego nie wyszło. Pan, który do mnie zadzwonił wyjaśnił, że wkradł sie bład i że cena oczywiście dotyczy jednego litra itd. Opis aukcji natomiast zaraz zmieni. Zmienił po kilku dniach, co mu sie chwali: teraz jest jasno i czytelnie.

bajcia_0-1626189935008.png

 

 

  Stwierdziłem, że do wymiany potrzebuję 4,5 litra, st zakup trzech kompletów. Sporo jeżdzę, więc niech sobie czeka. Pan zaproponował, że dosle mi 1 litr po obnizonej cenie - 39 zł, ponieważ niżej zejść nie może. No cóż, jedni sprzedawcy maja lepsze inni gorsze zaopatrzenie, jedni wyższe inni niższe marże. Ten olej mozna kupic już za 35 zł, ale pomyslałem sobie, pójdę człowiekowi na rękę i sobie zaoszczędzę kłopotów. Do dzisiejszego dnia nie dostałem danych do przelewu na który miałbym wpłącić owe 39 zł. Odesłałem więc przesyłke w całości, nawet jej nie odpakowując. teraz czekam na zwrot środków.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@bajcia 

Co prawda już "po ptokach", ale chyba* można było dopłacić z poziomu zakładki zakupowej.

* do niedawna była tam opcja "dopłać", a teraz jej nie ma w ogóle ? Czy działa tylko dla zakupów niedostarczonych (w co wątpię, bo opcje nieaktywne są wygaszone) ?

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cookie000, przepraszam Cię za zwłokę. Cały czas istnieje możliwość dopłacenia do zamówienia. Wejdź w Moje Zakupy, a potem w "szczegóły zakupu" konkretnej oferty.

Obraz_2021-07-19_15-43-31.png
Po kliknięciu w "rozwiń szczegóły zakupu", zobaczysz opcję "dopłać". 🙂

Obraz_2021-07-19_15-46-09.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@mr_oma 

Ło matko! Tam nie zajrzałem, bo spodziewałem się tego od razu pod "szczegóły zakupu", a nie pod ścieżką:

Szczegóły zakupu > Rozwiń szczegóły zakupu

co instrukcja pomocy pomija 😉

Dzisiaj robiłem zakup (świeży) i dalej tej opcji nie widziałem, sądząc, że pojawia się tylko w szczególnych przypadkach (list/paczka) gdzie opłata nie jest sztywna.

Ale dziękuję, że jednak pamiętałaś, bo już myślałem, że nikt mi nie odpowie. W ramach wyjątku dam Ci wpunkcika ;D

oznacz moderatorów

bajcia
#11 Animator#

Ale to nie ja taka propozycje złozyłem, tylko sprzedający. No i 39-to więcej jak 30. Ja byłem gotów póśc na reke sprzedającemu, ale przepłacać i jeszcze sie prosic, po tym jak sprzedawca najzwyczajniej w siecie wprowadził mnie w błąd. Temat zamknięty. Towar zwrócony, nowy zakupiony.

oznacz moderatorów