anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić domyślny adres dostawy?

lukasjed
#9 Pomysłodawca#

Czy ktoś mi powie, w jaki sposób mogę zmienić domyślny adres dostawy? Jeśli działa to tak jak myślę, czyli domyślny adres jest tym ostatnio użytym, to jest to niemiłosiernie durne rozwiązanie! Sytuacja wygląda tak - zamawiałem dla swojego teścia jakieś tam rzeczy, więc dodałem jego adres (ten sam, ale chodziło bardziej o numer telefonu, żeby mógł sam odebrać przesyłkę z paczkomatu), po kilkunastu minutach zamawiałem coś dla żony i niestety zapomniałem / nie zauważyłem, że adres został na teścia i tym samym zamówiłem przesyłkę dla żony na numer telefonu teścia, zamiast na swój. Teraz chciałem zmienić domyślny adres dostawy na swój, ale nigdzie nie widzę takiej opcji, więc teraz muszę czekać do kolejnych zakupów i pamiętać żeby ten adres zmienić w formularz? Czy to na prawdę tak działa? Jeśli tak, to jest to kolejna abstrakcyjna głupota systemu allegro.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@lukasjed Tak, musisz czekać do kolejnych zakupów, w trakcie których podasz właściwy adres dostawy dla tego zakupu. Masz tam możliwość wyboru wcześniej zdefiniowanych adresów, a także podania nowego adresu.

oznacz moderatorów

lukasjed
#9 Pomysłodawca#

Tak też podejrzewałem, świetny system 😕

oznacz moderatorów