anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić koszt przesyłki przy płatności

MAMY ROZWIĄZANIE!
smakoszmielonki
#8 Zapaleniec#

Chciałem zapłacić za kilka przedmiotów od jednego sprzedającego, ustaliłem ze sprzedającym koszt wysyłki wszystkich przedmiotów na 40zł. Dziś chciałem zapłacić za kupione produkty i przy aplecie "dostawa i płatność" dostępna jest tylko "dostawa na adres" kurier za 80zł. Jeszcze jakiś czas temu można ręcznie wpisać koszt przesyłki ustalony ze sprzedającym. Proszę o pomoc, jak to mam zmienić

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

smakoszmielonki sprzedawca musi ustawić taką opcję , tu nikt Ci nie pomoże .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@smakoszmielonki Niech Ci sprzedawca poda swój numer konta bankowego i zrób mu zwykły przelew, poza Allegro, płacąc za wszystkie przedmioty i jedną, ustaloną z nim wysyłkę. Takie wpłaty nie są zabronione. 

oznacz moderatorów
smakoszmielonki
#8 Zapaleniec#

zapłaciłem za przedmioty tak jak pisałeś, czyli zwykłym przelewem z ustaloną ze sprzedającym kwotą za przesyłkę. Ale mam mały problem bo w aplecie allegro zakup pozostaje nadal jako nieopłacony, czy musi to zmienć moderator z allegro( z którym de facto nie wiem jak się skontaktować) - chciałbym aby wszystko było fair w stosunku do allegro bo tylko w ten sposób mogę rozwiązać ewentualne problemy z zamówionymi rzeczami gdyby coś było nie tak

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@smakoszmielonki Nie przejmuj się tym. Po wpłacie zwykłym przelewem taki status na koncie Allegro pozostanie, ale w niczym Ci to nie przeszkadza. Masz potwierdzenie wpłaty. Zakupy opłacone zwykłym przelewem są objęte Programem Ochrony Kupujących. 

oznacz moderatorów