anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić rachunek do opłat?

pawel_buch
#7 Wielbiciel#

Cześć. Za każdym razem gdy dodam produkt do koszyka i przechodzę do płatności wyskakuje mi bank Millenium. Nie mam tam konta od kilku ładnych miesięcy. Jak mam zmienić rachunek podczepiony pod Allegro. Nie mam pojęcia gdzie tego szukać w ustawieniach (te menu jest zagmatwane).

Liczę na pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@pawel_buch Podczas wyboru płatności masz na dole wybór Blik, przelew tradycyjny, przelew szybki, klikasz i wyświetla się lista.

oznacz moderatorów

pawel_buch
#7 Wielbiciel#

Tak miałem do niedawna. Teraz od razu wskakuje mi bank Millenium i na jego stronie mam do wyboru BLIK lub przelew. Także, niestety, muszę szukać dalej

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@pawel_buch  Spróbuj zmienić rachunek może tak :Sprzedaż--->Allegro Finanse---> Ustawienia wypłat i na samym dole masz podpięty numer konta. Kliknij "zmień"

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

pawel_buch
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą spróbowałem Twojej metody. Dam znać czy przyniesie efekty.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pawel_buch Na stronie wyboru metody płatności i dostawy pokazuje Ci się w ramce Twój bank wybrany wcześniej. Masz tam obok ZMIEŃ - klikasz i wybierasz inny bank.

oznacz moderatorów

pawel_buch
#7 Wielbiciel#

W tym sęk że nie mam. Kiedyś tak było, owszem. Teraz - nie. Od ranu mam ,,Płacę z Millenium" a tam do wyboru albo BLIK albo przelew.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pawel_buch Ja mam. Kliknij sobie Kup teraz w jakiejkolwiek ofercie (to jeszcze nie zakup), potem, na następnej stronie na dole masz w ramce swój bank, ja mam Santander, a obok po prawej masz ZMIEŃ, klikasz to i wybierasz nowy bank. Po wyborze nie kończ transakcji. Nie wkładaj nic do żadnych koszyków, spróbuj przez Kup teraz.

oznacz moderatorów