anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienic stara ocene produktu?

madmax_2
#8 Zapaleniec#

W 2021 roku kupilem i ocenilem produkt. Dzis chcialbym edytowac moja opinie (produktu, nie sprzedawcy), a nigdzie nie moge znalezc takiego przycisku. Czy jest to mozliwe?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madmax_2 nie ma możliwości edycji opinii po tak długim czasie, możemy ją jedynie usunąć, ale nie będziesz mógł wystawić jej ponownie. Jeśli chcesz ją usunąć, podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

madmax_2
#8 Zapaleniec#

A jezeli kupie jeszcze raz te sama rzecz u tego samego sprzedawcy, to pojawi sie mozliwosc edycji mojej opinii?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madmax_2 przepraszam, ponieważ w poprzedniej wiadomości wprowadziłam Cię w błąd. W przypadku edycji opinii o produkcie nie ma limitu czasowego, ale można to zrobić tylko raz, jeśli: 

  • usunęliśmy opinię na Twoje życzenie, 
  • usunęliśmy opinię, ponieważ naruszała nasz regulamin.

Po usunięciu opinii produktowej, otrzymasz e-maila, w którym będziesz mógł przejść do edycji opinii. E-mail informujący o usunięciu i umożliwiający edycję dotrze do Ciebie nie od razu, a następnego dnia, ok. 13.

W treści e-maila będziesz widział powód usunięcia opinii oraz jej treść. Po naciśnięciu na [Edytuj opinię], zostaniesz przekierowany na swoje konto Allegro, do okna edycji. Po zatwierdzeniu zmiany poprzez przycisk [Zapisz zmiany] / [Dodaj ocenę produktu], nie będziesz już mógł wprowadzić zmian. 
Napisz więc proszę numer zamówienia, do którego chcesz edytować opinię. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

madmax_2
#8 Zapaleniec#

f96f6ea1-f38d-11eb-bc72-673bf724b129

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madmax_2 nie widzę tej oceny w systemie, wyjaśniam to jeszcze z działem, który zajmuje się ocenami i jak tylko dostanę odpowiedź to dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madmax_2 wracam już z ostateczną odpowiedzią na ten temat i przepraszam za zamieszanie w tej sprawie.
Opinie produktowe również są usuwane po jakimś czasie, dlatego nie widać Twojej opinii z 2021 roku, natomiast w takiej sytuacji możesz ponownie zakupić przedmiot w tej ofercie i go ocenić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

madmax_2
#8 Zapaleniec#

Tylko ze ja widze moja opinie. Dokladnie z 12 listopada 2019 roku. Chodzi o ten produkt: https://allegro.pl/oferta/lowickie-soja-protein-2100g-bialko-megabol-spi-7020314458

oznacz moderatorów

madmax_2
#8 Zapaleniec#

NOTABLE-00133.jpg

oznacz moderatorów

madmax_2
#8 Zapaleniec#

Chce to usunac.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madmax_2 ok, ocena nie jest już widoczna 🙂
Przepraszam Cię najmocniej za te perturbacje w odpowiedzi. Nie mogłam znaleźć tej oceny w systemie, ponieważ zakup w  tej ofercie był dokonany w zamówieniach o innych numerach, niż f96f6ea1-f38d-11eb-bc72-673bf724b129. W każdym razie ocena nie jest już widoczna na karcie tego produktu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

madmax_2
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziekuje

oznacz moderatorów