anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmotywować allegro, aby weryfikowała nieuczciwych sprzedających ?

Client:101080069
#1 Nowicjusz#

Dokonałem zakupu na allegro od sprzedającego usługi promowania stron za pośrednictwem [edycja] Oszust otrzymał wpłatę, niezrealizował zlecenia. Allegro, mimo, że sprzedający prowadzi nierejstrowaną działalność gospodarczą od lat - pod różnymi tożsamościami - zero reakcji ze strony Allegro. Allegro - "umywa rączki".

Miał ktoś podobne doświadczenia ?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn. że Allegro nie reaguje, otwierasz dyskusję z sprzedającym,na zwykłam ALL tu:  https://allegro.pl/dyskusje/nowa AL: https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE sprzedawca ma 24 godz. na odpowiedź, później prosisz ALL o pomoc w dyskusji, jeżeli nie dogadujesz się zamykasz dyskusję po14 dniach jako nierozwiązaną i składasz wniosek do POKu: https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101080069 Twoje konto jest zablokowane, ponieważ dokonywałeś zakupów w ofertach, by działać na szkodę sprzedających. Teraz próbujesz wywołać na forum dyskusję, przedstawiając się w roli poszkodowanego przez Allegro. Nie pozwalamy na tego typu manipulacje.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:101080069 Allegro powinno się zmotywować i zająć takimi kupującymi z którymi są tylko kłopoty a nie ma odpowiednich kar dyscyplinarnych by ograniczyć ich działania na szkodę sprzedających. Blokowanie konta to trochę mała kara i nie zawsze skuteczna bo pozwala na założenie innego konta a blokada dla celowo szkodzących powinna być dożywotna.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jednak czasem i sprzedający doczeka się obrony. Miłe.

Oszustów nie brak po obu stronach, taka reakcja świadczy, że Allegro nie śpi.

oznacz moderatorów

Client:101081013
#2 Obserwator#

jakiej obrony, ze sprzedaje, kasuje forse i nie wywiazuje sie ze zlecenia - moze dlatego, ze w ramach swojej oferty - zakupilem "negatywny komentarz" na swoim/jego/surfiknet - koncie FB. Nie zrealizowal....

oznacz moderatorów

Client:101081013
#2 Obserwator#

to moze zabierzcie się za oszustów, którzy grasują na allegro. Ja zalicytowalem, zaplacilem, nie otrzymalem usługi. moje konto zostało zablokowane, nie mam zadnych szans na walkę ani z Wami, ani z tym oszustem. Ale jak zapowiedzialem, sprawa już w dniu wczorajszym zgłoszona na policje z podkreśleniem całkowitej ignorancji z w tej sprawie.

oznacz moderatorów

Client:101081013
#2 Obserwator#

PS, osobo "Natalio" co oznacza "by dzialac na szkode poszkodowanych"  ? gdybyscie zadali sobie odrobine trudu i przeanalizowali moje zlecenia ( zakup reklamy na koncie oferowanym przez [edycja]) oplacilem uslugę. A byla to usługa umieszczenia negatywnej opinii o swoich reklamowanych na allegro usługach - zawyżanych statystykach, falszywych tozsamościach pod ktorymi sprzedajacy występuje od wielu lat. Dziwne, że te informacje nie wzbudziły zainteresowania allegro w zakresie prawdziwego konta = prawdziwych usług !!!

 

Zapalciłem mialem prawo oczekiwac zrealizowania zlecenia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101080069 allegro to platforma jak ktoś sprzedaje bez DG ( pamiętaj że tak też można jak ma się niskie przychody ) to trzeba donieść odpowiednim służbą allegro się tym nie zajmuje, co do niezrealizowanej usługi masz inne narzędzia dyskusja , sąd, POK 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:101081013
#2 Obserwator#

dzięki mimo zgloszen uzasadnionych do allegro z konkretami - nie zareagowali. Sprawa zgloszona na policje - nie bede bawił się w strate czasu na puste dyskusje....

oznacz moderatorów