anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmusić sprzedającego do zmiany opisu aukcji w celu nie wprowadzania w błąd innych kupujących?

emilib
#8 Zapaleniec#

Witam. Znalazłem produkt bardzo słabej jakości lecz żeby podbić sprzedaż wprowadzono nazwę sławnej firm. 

Moje pytanie jak zmusić sprzedającego do zmiany opisu aukcji w celu nie oszukiwania innych kupujących.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pinsplash
#21 Demiurg#

@emilib Po prawej stronie aukcji , na dole, po opisie "o Sprzedajacym" - kliknij "zgłoś naruszenie zasad". Tam wybierz w "Powód Zgłoszenia" - "Zgłoś naruszenie dotyczące opisu oferty" a w polu obok " Użycie słów kluczowych nie związanych z przedmiotem"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

emilib
#8 Zapaleniec#

Dałem 2 dni sprzedającemu na zmianę oferty. Tak też zrobię dzięki. 💪

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@emilib napisz do producenta oryginalnego produktu. Producent bedzie dużo bardzej zainteresowany aby chronić swój znak towarowy  czy też nazwe własną.

oznacz moderatorów

emilib
#8 Zapaleniec#

Tak też już zrobiłem 👍

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@emilib Bardzo prosto. Zgłoś ofertę przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Ten, żaden inny. Otrzymasz odpowiedź po zgłoszeniu i jeśli oferta zasady narusza, zostaną podjęte odpowiednie działania. Wszelkie inne zgłoszenia są moim zdaniem zdecydowanie mniej skuteczne.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Pokaż linka do tej aukcji jak możesz. 

oznacz moderatorów

emilib
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@emilib Szczerze to nie widzę tego o czym piszesz, zmienił? chodziło o "marka" teraz jest wpisana inna

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

emilib
#8 Zapaleniec#

Nazwa zapięć Boa jest znakiem zastrzeżonym z wieczysta gwarancją producenta. Tutaj wpraowadza klienta w błąd że ten tani Chiński produkt na Ali za 128pln ma takie zapięcie 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@emilib Pewnie masz racje, nie mam wiedzy akurat tym temacie 😉 Mógł napisać że zapięcia wzorowane na systemie Boa o ile sam system i technologia nie jest zastrzeżona patentem.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@emilib, dzięki za zgłoszenie. Oferta, którą wskazałeś, została usunięta. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów