anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak znajdę archiwalne zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
iza770512
#7 Wielbiciel#

Witam ,Gdzie znajde swoje archiwalne zakupy.W ubieglym roku zakupilam pompe do auta,nie mam niestety zakupow w Moje zakupy..nie potrafie rowniez sama odnalezc:( problem jest na tyle duzy,iz pompa po ok pol roku zwyczajnie sie zepsula...chce zlozyc reklamacje ale nie mam pojecia jak..gdzie.. nie mam juz zadnych danych zwiazanych z zakupem 😞 dzieki za kazda podpowiedz ! Izka

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@iza770512 O przywrócenie archiwalnych zakupów poproś Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

Reklamację sprzedawcy możesz złożyć pisemnie, jego dane masz w mailu otrzymanym po zakupie.

oznacz moderatorów
iza770512
#7 Wielbiciel#

Dzieki bardzo:) maila nie posiadam,chyba usunelam wszystko co bylo zwiazane z zakupami u tego sprzedajacego...czlowiek uczy sie na bledach...:( najwazniejsze ,zeby znalezc cokolwiek  ! Dzieki Pozdrawiam:)

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@iza770512, przywróciłam Twój zakup (pochodzi on z 30.09.2020) do zakładki Kupione. Kontakt do Sprzedającego znajdziesz klikając w opcję "szczegóły" przy wybranym zakupie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
iza770512
#7 Wielbiciel#

Pięknie dziękuję za pomoc:)udało mi się już załatwić sprawę..dzięki za zainteresowanie moim problem!😉

oznacz moderatorów