anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak znaleźć archiwalną ofertę

Client:35998664
#1 Nowicjusz#

Mam problem ze znalezieniem archiwalnej oferty (PRALINY MON CHERI DZIEŃ DZIADKA BABCI 157G DE x15 (numer oferty: 11598747461). Czy istnieje taka możliwość? Zakupiłam na Dzień Kobiet 65 szt. czekoladek na firmę dla moich koleżanek, towar przyszedł w poniedziałek 07.03.2022 r., a data ważności towaru kończyła się w niedzielę 06.03.2022 r. Chciałabym sprawdzić i mieć pewność, czy w ofercie była zamieszczona informacja o dacie ważności towaru i czy Ja ją przeoczyłam. Jednakże podczas całej korespondencji ze sprzedającym, który miał informację, że potrzebuję towar na dzień 08.03.2022 r. ani razu nie padła sugestia, czy zwróciłam uwagę na fakt daty ważności po terminie w tym dniu. Wiedząc również, że przesyłki nie otrzymam nawet w tym dniu, do którego była data ważności uważam, że nieuczciwym było wykorzystanie tego faktu, że mogłam nie dopatrzyć tej informacji. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35998664 Tak, w opisie tej oferty jest podana dokładna data terminu przydatności do spożycia. Niestety nie będziemy w stanie Ci pomóc w tej sytuacji, ponieważ w naszym systemie nie ma żadnej transakcji kupna, więc zakupu dokonałaś poza Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów