anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak znaleźć w zakładce "obserwowane" przedmioty według kategorii, nazwy itd.?

Piotr1966-P1
#8 Zapaleniec#

Kiedyś na poprzednim knterfejsie"allegro" można było bez problemu odnaleźć w swoich "obserwowanych" przedmioty według nazwy, kategorii itd. Czy teraz nie da się tego jakoś zrobić? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@Piotr1966-P1 Masz u góry do wyboru kategorie, czas do końca, nazwy sprzedawcy i po tytule.

oznacz moderatorów

Piotr1966-P1
#8 Zapaleniec#

Może się nie rozumiemy albo ja dalej czegoś nie widzę.... 🤔Bo w zakładce obserwowane widzę tylko - - filtruj i sortuj----sortowanie - - :ostatnio dodane, nazwa sprzedawcy, czas do Końca, ale NIE WIDZĘ możliwości wyboru nazwy przedmiotu lub wyboru kategorii... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Piotr1966-P1 u mnie wygląda to tak:

la_nika_0-1619085572651.png

Można wybrać kategorię (akurat ja w obserwowanych mam przedmioty z takich kategorii, u Ciebie będą inne), obok można sortować po ostatnio dodanych, po nazwie Sprzedającego lub czasie do końca oferty. W ostatniej rubryce można szukać oferty po nazwie Sprzedającego, po notatce lub tytule oferty. Poniżej można także zaznaczyć czy interesują nas oferty nadchodzace, trwające czy zakończone. Jak w takim razie zakładka Obserowowane wygląda u Ciebie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Piotr1966-P1
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20210422_114907_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

Piotr1966-P1
#8 Zapaleniec#

U mnie wygląda to tak:

Screenshot_20210422_114907_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wyczyść, a najlepiej zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

Piotr1966-P1
#8 Zapaleniec#

Już chyba wiem, o co chodzi... 😁To nie kwestia przeglądarki😉 Zazwyczaj korzystam z aplikacji na telefonie i zdaje mi się, że ta wersja widoku jest niestety uproszczona. Ale gdy weszłam na kompa, pokazuje się wszystko! 💪

Super! Szkoda, że nie widać tego na telefonie, ale dobrze, że chociaż na komputerze jest taka opcja.

Dziękuję Wszystkim za chęć pomocy, pozdrawiam serdecznie! 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów