anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić paczkę bez opłat?

excessively-frug
#12 Orędownik#

Zauważyłem nowy proceder. Klient dokonuje zakupu, który z różnych względów nie kwalifikuje się do darmowego zwrotu (brak samego smarta po stronie, klienta, albo sprzedawcy; lub kwota poniżej wymaganego progu).

w takiej sytuacji, gdy konsument chce zrezygnować, naraziłby się na dodatkowe koszty nadania paczki, oj nie tego byśmy nie chcieli. 

Wówczas klient dokonuje jeszcze jednego, obojętnie jakiego zakupu u danego sprzedawcy - z wyborem paczkomat lub kurier InPost (bo te zapewniają mu darmowy zwrot w każdej sytuacji), oraz odstępuje od umowy obecnej i pierwotnej, zwracając wszystko w jeden paczce z drugiego zamówienia. 

Jest oszczędność, jest.....

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@excessively-frug Normalka na Allegro.😣

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@excessively-frug Każdy orze jak może 🙄 I nie bronię tu nikogo, broń Boże. Po prostu z jednej strony podoba mi się pomysłowość, ale z drugiej strony obrzydza mnie na samą myśl, jak można robić takie buractwa.

oznacz moderatorów

reboot23
#11 Animator#

Tak można zwrócić rzeczy do Oleole i Euro kupione w ich sklepach jak się potem kupi coś od OleOle na Allegro. 

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Super pomysł, wystarczy znaleźć firmę która sprzedaje poza innymi kanałami również na Allegro. 

Ciekawie kiedy zwroty dla Allegro będą na tylne uciążliwe by wprowadzić jakieś ograniczenia, a może za całkowity koszt zwrotu obciążyć sprzedawców 🤔

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów