anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić paczkę

Client:37466533
#7 Wielbiciel#

Muszę zwrócić paczkę przez allegro InPost. Dostałam kod do zwrotu i numer zwrotu oba zapisałam na paczce i zdarłam z niej poprzednią etykietę nadawcy. Czy coś jeszcze muszę zrobić? Czy muszę stworzyć nową etykietę nadawcy odbiorcy czy to już InPost wykona po dołączeniu na pączke danych odbiorcy i nadawcy?

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Pojechać i wsadzić do paczkomatu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Wprowadzasz w błąd. Nie może włożyć do paczkomatu przesyłki z kodem i jeszcze dodatkowo z innym numerem. Tam ma być tylko kod.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:37466533 Na paczce piszesz tylko kod zwrotu, nie pisz tam numeru zwrotu, bo to może zmylić kuriera. Po prostu zaklej wszystkie stare etykiety, wpisz tylko kod zwrotu i nadaj paczkę. Tym samym kodem otworzysz skrytkę paczkomatu. Na paczce nie piszesz nic więcej, żadnej etykiety itp, tylko kod.

oznacz moderatorów

Client:37466533
#7 Wielbiciel#

Aha a czy muszę wprowadzać jakieś dane do InPost czy będą mieli je już wygenerowane po otrzymaniu numeru kodu? 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie musisz, otwierasz kodem skrytkę i wrzucasz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:37466533 Nic nie musisz wprowadzać, nic nie musisz robić, tylko piszesz kod i wkładasz paczkę do paczkomatu. Przesyłka wróci do sprzedawcy.

oznacz moderatorów