anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić przedmiot który nie został wysłany?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:47692530
#7 Wielbiciel#

Witam tydzien temu kupilem filtry do samochodu ale sprzedawca nie wysłał ich. Nie wpisał żadnych danych wysyłki itd.  W zakładce moje zakupy widniało jako zapłacone. Nie widziałem nigdzie opcji anuluj więc wybrałem zwrot teraz musze wybrać czym chce wysłać zwròcony przedmiot. Tylko ze nic do mnie nie dotarło ani nic mi o tym nie wiadomo

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie musisz, zwrot tym się różni od anulowanie że sprzedający zmienił status przesyłki i nie można już anulować, zwrot przed wysłaniem zadziała podobnie, teraz sprzedający musi ci zwrócić środki i ma na to 14dni ale powinien zrobić to bezzwłocznie.

oznacz moderatorów
Client:47692530
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak możesz to napisz mu że odstępujesz od zakupu, tak dla pewności, najlepiej tu: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o... oczywiście jakby wysłał towar to nie odbieraj i jakby nie zwrócił środków to wróć tu.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

A najlepiej to skontaktuj się ze sprzedającym. To nie boli i nic nie kosztuje - a sporo wyjaśnia. Często więcej niż pseudo-porady na AG.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Doczytaj, on już zrobił zwrot! Kontakt, tak oczywiście ale w sprawie zwrotu środków.😁

oznacz moderatorów