anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić towar (było ustawione 1 dzień na zwrot) ale towar okazał się uszkodzony?

toomaalaa
#7 Wielbiciel#

Kupiłem używany router. W aukcji było ustawione 1 dzień na zwrot. Router odebrałem wieczorem, ustawiłem, sprawdziłem, działał. Następny dzień do pracy, a  w sobotę instalacja w miejscu docelowym. Okazało się, że po odłączeniu prądu lub restarcie powraca do ustawień fabrycznych. Minął jeden dzień na zwrot - jak mogę odesłać uszkodzony produkt? Nie mam nawet adresu, opcja zwrotu jest nieaktywna, jak Allegro zarejestruje odesłanie przesyłki, po której stronie jest koszt?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@toomaalaa Cześć. 🙂 Jeśli towar jest niezgodny z opisem (jest uszkodzony), to złóż reklamację. W tym celu skontaktuj się ze sprzedającym, a w razie problemów rozpocznij dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa 

W przypadku reklamacji towar odsyłasz na swój koszt, a po pozytywnej decyzji reklamacyjnej sprzedający ma obowiązek zwrócić Ci tę kwotę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co to za zakup że jeden dzień na zwrot? ale jak nie działa to składasz reklamację  anie zwrot. Uszkodzony sprzęt to nie zwrot konsumencki tylko reklamacją> mylicie te pojęcia.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@toomaalaa kupiłeś pewnie od osoby prywatnej więc nie przysługuje ci prawo do zwrotu możesz składać reklamację ale jak wspomniałeś router działał więc pewnie uszkodził go jakiś skok napięcia etc jeśli sprzedawca prywatny odrzuci reklamację to możesz iść z tym do sądu

oznacz moderatorów