anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwróci towar który do mnie nie trafił?

JanKrenc
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprawa wygląda tak, że zamówiłem część samochodową u jednego sprzedawcy ze smartem, i czekam już bodajże 3 tydzień i nic. Pisałem do sprzedającego i z początku odpisywał jednak z tekstem, że mam być cierpliwy, a niezbyt było mi to na rękę z braku czasu gdyż auto sobie stoi i stoi. Dokonałem więc zwrotu jednak niestety nie spostrzegłem się, że już nie ma opcji anulowania zakupy i kliknąłem opcje zwrot towaru. Teraz pytanie jest co robić gdyż przesyłka była cały czas "w przygotowaniu", a ja przecież fizycznie nie mam tej rzeczy i jak to niby teraz zwrócić? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@JanKrenc Nic, sprzedajacy ma obowiązek zwrotu środków, czekaj na zwrot, wg Allegro jak nie wysłał ma 2dni, wg prawa ma 14dni na zwrot środków, trafią one tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

JanKrenc
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź. No to pozostaje czekać. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@JanKrenc zakup od firmy czy od osoby prywatnej?

oznacz moderatorów

JanKrenc
#7 Wielbiciel#

Jest to zakup od firmy. 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@JanKrenc to błąd algorytmu allegro jak kliknąłeś zwrot / anulowanie przy zakupie a paczki jeszcze nie nadano to dopisz jeszcze w wiadomości do sprzedającego że ze względu na długi czas oczekiwania rezygnujesz z zakupu i prosisz o zwrot środków  przez allegro. 

oznacz moderatorów