anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaka maglownice kupić czy zregenerowac

Client:123740120
#1 Nowicjusz#

Maglownica

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

az1rael
#21 Demiurg#

Do samochodu? Po nr win z np autodoca sobie sprawdż albo przed zakupem zapytaj sprzedawcy 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Kupic

ale nie tu

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:123740120 Jak znasz dobry warsztat to regeneruj > w inny wypadku kup nowe > najlepiej od autoryzowanego sklepu (drożej, ale pewniej) > jest taka firma I.N.T.E.R C.A.R.S > kupowałem od nich części do różnych samochodów, m. in. Opel i Peugeot > nigdy nie miałem problemów.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 a rozrządy od nich kupowałeś tzn rolka napinacz pompa wody?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Dawno temu kupowałem do Daewoo Espero

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zacząłbym od tego jak stare auto, jak długo i ile chcesz w niego władować kasy, są dobre rzeczy na rynku aut rozbitych i zawsze część fabryczna jest lepsza niż regenerowana.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:123740120 Lew ma rację > jak masz kogoś, kto się zna to możesz poszukać na szrotach  > ale nie samemu > no chyba, że TY się znasz.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Wam wszystkim się chyba nazwy pomyliły.  Maglownica to urządzenie stosowane w pralniach służy do maglowania czyli do czegoś co jest podobne do prasowania bielizny.


Modern_electric_mangle.jpg

Czy taką maglownicę się regeneruje, naprawia to nie wiem, chyba tak, ale jak i gdzie to  trzeba ludzi w pralni zapytać.

Natomiast to co jest montowane w autach to nazywa się przekładnia kierownicza lub mechanizm kierowniczy.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@br. No i co my biedne żuczki zrobilibyśmy bez Twojego wyjaśnienia > pewnie umarli byśmy w nieświadomości😂🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. na Twojej fotce jest magiel nie maglownica .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@br. @mdrogeria  > Maglownica w samochodzie to podzespół o kluczowym wpływie na bezpieczeństwo jazdy, gdyż odpowiada za płynny i precyzyjny skręt kół. Warto poddawać go więc regularnym przeglądom, a jeśli dojdzie do awarii, nie wolno zwlekać z naprawą > definicja ze strony Allegro inspiruje > Maglownica – co to jest i za co odpowiada? - Allegro.pl

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  No widzisz? W twoim linku autor wyraźnie napisał  że to "maglownica samochodowa", albo "maglownica w samochodzie"   jest to nawet kilkakrotnie napisane.  Natomiast autor wątka @Client:123740120 napisał  tylko "maglownica" więc jest jasne o co pytał.

Więc wiemy że autor  nie miał na myśli  samochodu.

oznacz moderatorów