anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jaki czas na zwrot przez alegro finanse?

okula33
#8 Zapaleniec#

Sprzedający zlecił zwrot pieniędzy przez allegro finanse, ok 12-13 kwietnia..jaki czas oczekiwania jest na zwrot  pieniędzy ? dzis jes 20.04

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mikeza
#20 Guru#

@okula33  jeśli zlecił zwrot przez allegro finanse, to jest on praktycznie natychmiastowy. podejrzewam, że max 24 godziny. coś ściemnia ten sprzedający.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

okula33
#8 Zapaleniec#

co robić dalej? pierwszy raz mam taki kłopot 😕 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

a wystepował o zwrot prowizji ? teraz allegro zwraca uwagę na te zwroty i nie będą mu chcieli oddać prowizji jak nie będzie potwierdzenia zwrotu w systemie.

A tak na poważnie, rozpocznij dyskusję i po sprawie 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@okula33  dokładnie, sprawdź konto, stan karty, bo może płacone było inną metodą, i zwrot poszedł na kartę itd. Jesli faktycznie nic nie ma i sprzedający nie jest w stanie udowodnić, że dokonał zwrotu, rozpoczynaj dyskusję, a wtedy allegro włączy się i zapewne będzie chciało potwierdzenia zwrotu przez sprzedajacego.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

okula33
#8 Zapaleniec#

gdzie ta dyskusja ? 🙄 jak pisałam,pierwszy raz takie zdarzenie 😕 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@okula33  https://allegro.pl/dyskusje/nowa

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@okula33 Sprawdziłeś/aś na koncie bankowym?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

okula33
#8 Zapaleniec#

tak,codziennie 😕

 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@okula33 Pisz do niego tu:

https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Ma 24 godziny na odpowiedź. Pod żadnym pozorem nie kończ tej dyskusji, dopóki nie będziesz mieć pieniędzy!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

okula33
#8 Zapaleniec#

ale jego oferty nie ma już na allegro 😕 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Dorregaray
#7 Wielbiciel#

Cześć. W chwili obecnej sam borykam się ze zwrotem przez Allegro finanse. Świetnie, że można zapłacić kartą i środki znajdują się chwilę później u sprzedającego jednak nie rozumiem dlaczego w drugą stronę to nie działa identycznie. "Jeszcze trochę poobracam tymi ich pieniędzmi" - myślą pewnie.

Tymczasem muszę podpiąć się pod temat, moja historia jest niemal identyczna. W poniedziałek sprzedający zlecił zwrot (dostałem info na maila), dziś jest czwartek i do tej pory miało miejsce minimum 6 księgowań i żadne nie było powiązane ze zwrotem środków.

Kolego Okula33, czy coś się u Ciebie wyjaśniło?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Info od Allegro? Po informacji od Allegro pieniądze powinny się pojawić następnego dnia.

oznacz moderatorów

Dorregaray
#7 Wielbiciel#

Tak, od Allegro, informacja o tym, że owe zostały zwrócone i to piękną zieloną czcionką. Więc rozumiem, że coś nie gra, tylko nie wiem czy mam się wpierw kontaktować z bankiem czy z Allegro. Co za czasy...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

okula33
#8 Zapaleniec#

tak,moja sprawa załatwiona pozytywnie,była to poprostu moja niewiedza jak uruchomić allegro finanse...

Dziękuje tu wszystkim za pomoc !!

oznacz moderatorów

Dorregaray
#7 Wielbiciel#

Kolego, mój problem jest identyczny czy chodzi może o aktywację przelewy 24 lub PayU?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@okula33 a dostałeś maila że został wykonany zwrot jak tak to szukaj 

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.

Jak nie było maila to znaczy że sprzedawca nie wykonał go i ma na to 14 dni od odstąpienia od umowy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:27931921
#7 Wielbiciel#

dzien dobry.jak dlugo czeka sie na zwrot pieniedzy po rezygnacji z zakupu przez PAY U i po formularzu zwrotu

oznacz moderatorów