anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki jest faktyczny czas zwrotu środków z Allegro Protect

magpie2
#8 Zapaleniec#

Chciałbym się dowiedzieć o faktyczny czas zwrotu środków z Allegro Protect ? 17 marca dostałem informację, że otrzymałem rekompensatę i w ciągu 2 dni roboczych zostaną mi zwrócone środki na konto z którego został opłacony produkt, w moim przypadku było to allegro pay. Do dnia dzisiejszego, pomimo upływu 2 dni roboczych od 17 marca, środki nadal nie zostały mi zwrócone, w związku z czym wysłałem zapytanie w tej sprawie do konsultanta allegro. Finalnie moja sprawa zajęło się paru konsultantów z których każdy podawał mi inne informacje, uzyskałem informacje, że faktycznie środki zostały mi przyznane i powinny być już wypłacone ale nie zostały w związku z czym pierwszy kosnultant poinformował mnie, że środki zostaną wpłacone na allegro pay ale nie wie kiedy, drugo stwierdził, że jeśli już spłaciłem zakup, środki na 100% dzisiaj zostaną mi przekazane na konto wskazane w allegro pay do obsługi nadwyżek (oczywiście nic nie dostałem do teraz ), następnie przyszedł do mnie email jeszcze od innego konsultanta, że środki powinny się znaleźć u mnie do dnia 24 marca , a jak się nie znajdą to mam się zgłosić. W związku z chaosem informacyjnym z uwzględnieniem informacji podanej w e-mailu informującym 8 przyznaniu mi rekompensaty oraz na stronie, że środki są wypłacane w ciągu 48 h, proszę o informację jaki jest faktyczny czas pzekazania ich na konto czy to allegro pay czy konto obsługujące nadwyżki ??? Bo trudno się połapać w działaniu allegro protect 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Faktycznie środki były wypłacane w ciągu 7dni. Allegro deklaruje że po przyznaniu zwraca w ciągu 48godz.@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@magpie2 Deklarujemy, że przelew rekompensaty nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od decyzji o jej przyznaniu. Jak rozumiem, w Twoim przypadku pojawił się jakiś problem, który był już wyjaśniany w korespondencji mailowej. Zamiast więc pisać w kolejnym miejscu, odpisz na ostatnią otrzymaną wiadomość, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości. Odpiszą Ci konsultanci, którzy znają szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

magpie2
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj dostałem pare wiadomości i każda innej treści stąd moje pytanie na forum skoro u konsultantów brak jednolitej wersji, które to nie rozwiały moich wątpliwości, a skoro nie rowiały to wole uzyskać informację od osób kótre mialy styczność z allegro protect i może wtedy się rozwieją  moje wątpliwości. Konsultanci mi niestety nie pomogli !

oznacz moderatorów

Client:103808347
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam dokładnie ten sam problem, i oczywiście również dostałam informację, że jeśli nie otrzymam płatności do 31.03 to mam skontaktować się w dyskusji z kupującym. I chciałabym zapytać czy w końcu otrzymał Pan zwrot pieniędzy? 

oznacz moderatorów