anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jaki jest powód nie dostarczenia opłaconych produktów.

MORENO1111
#1 Nowicjusz#

e7a817c0-07db-11ef-a8dd-17a19ab3d084 Witam to jest nr zamówienia z dnia 01.05.2024r. Do tej pory nie otrzymałem paczki i żadnej informacji jaki jest powód.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

serwis-texas
#21 Demiurg#

@MORENO1111 

Zapewne, sprzedający nie wysłał towaru. Może transakcja nie została opłacona. Proponuje zapytać sprzedającego.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zerknij do ,,szczegółów dostawy ,,

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria czy ty przypadkiem nie dałeś mi tu łapki za komentarz do jednego niesłusznego dostawcy? ciekawe gdzie on się znalazł?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael owszem , dałem ,ale widzę ,że i Ciebie dopadła cenzurka ,

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@az1rael  , @mdrogeria 

A bo się czepiacie 🙂  Spokojnie, idzie nowa, lepsza usługa, będzie dobrze.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@serwis-texas mam nadzieję że uokik przyjdzie i legalnie za zmianę warunków umowy smarta zrobi im przekop Mierzei Wiślanej

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@az1rael 

Zaryzykuje i to napiszę. To jest zapewne największy podatnik w tym kraju. Ja nie mam żadnej pewności że oni zapłacili karę, tą 210 melona. Przecież oni się od tej kary na bank odwołali. W necie jest tylko informacja że kara została nałożona, czy została wyegzekwowana, nie sądzę!!!!!!

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

trzeba by przeanalizować zyski firmy oficjalne i zerknąć jak wyszli potem w rozliczeniu po tej karze uokiku pewnie byśmy zauważyli że coś poleciało na pysk @serwis-texas 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria ciekawe kiedy zaczną znikać zakładane posty pt one nie dostarczyło mi paczki ...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael usunęli mi już dziesiątki wpisów dotyczących łone ,ale uważam że musimy coś robić w kierunku doinformowania klientów o jakości tej usługi  ,chochlą się nie najjesz ,ale pomału łyżeczką na pewno .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MORENO1111 sprzedający nie udostępnił numer przesyłki, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć czy nadał przesyłkę. Załóż proszę dyskusję ze sprzedającym, po 24h możesz poprosić w niej o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów