anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie wymiary może mieć przesyłka zwrotna w przypadku dostarczenia do punktu DPD Pickup żabka?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Canicasta
#1 Nowicjusz#

Cześć,

Tak jak w temacie, miałem do odesłania monitor (długość paczki to 93cm). W module zwrotu Allegro jest informacja, że maksymalna długość przy wyborze metody punkt DPD Pickup to 150cm (nie automat dpd pickup, tam jest 60cm, wolałem dodać dla jasności). Pani w punkcie oznajmiła, że przyjmują paczki wyłącznie o długości do 60cm. Dodam, że po odpaleniu wyszukiwarki DPD, również nie ma informacji, że Żabka jest punktem specjalnej troski. Jeszcze raz dodam, że nie mówimy o automacie paczkowy, gdzie oczywiście paczka by się nie z zmieściła. Czy stanowiska Pani ze sklepu było zgodne z regulaminem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, zwroty Żabka zmieniły się na początku roku.

maksymalne wymiary oraz wagę przesyłek, które nadasz w/do sieci Żabka:

  • waga paczki (rzeczywista lub gabarytowa) – maksymalnie 10 kg
  • wysokość – max. 60 cm
  • szerokość – max. 40 cm
  • głębokość – max. 40 cm.
oznacz moderatorów
Canicasta
#1 Nowicjusz#

Kurczę to moim zdaniem powinno to być jaśniej zaznaczone (o ile gdzieś jest) przy wyborze metody przesyłki. Dziękuję za szybką odpowiedź. Co śmieszniejsze, Pani z supportu Allegro, sama poinformowała mnie, że punkt powinien przyjąć paczkę 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zmienimy dwa z powyższych wymiarów. Od 12 lutego będą one wynosić:

  • długość najdłuższego boku – max. 150 cm
  • suma wysokości oraz obwodu (2x długość + 2x szerokość) – max. 300 cm.

Jednocześnie zmniejszymy maksymalne wymiary oraz wagę przesyłek, które nadasz w/do sieci Żabka:

  • waga paczki (rzeczywista lub gabarytowa) – maksymalnie 10 kg
  • wysokość – max. 60 cm
  • szerokość – max. 40 cm
  • głębokość – max. 40 cm.
  • Jak to jest że zwiększacie gabaryty do punktu dpd pickup a jednocześnie obniżacie do Żabki której nie można odłączyć od metody dostawy do punktu
oznacz moderatorów
Canicasta
#1 Nowicjusz#

Szczególnie ten ostatni podpunkt...

oznacz moderatorów