anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jako kupujący nie zapłaciłem, jakie mogą być konsekwencje?

odAdoZsklep
#7 Wielbiciel#

Hej, kupiłem od sprzedającego kilka takich samych przedmiotów, natomiast nie zapłaciłem bo później znalazłem tańsza ofertę. Czy coś mi za to grozi ? Czy bede musiał coś zapłacić ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@odAdoZsklep, jeśli chodzi o zamówienie nr 4de8ea61-4a81-11ed-8de2-71cb61a7fc9e z dzisiaj, to zostało ono poprawnie anulowane. Nie masz się czym martwić. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

odAdoZsklep
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem od kilku sprzedawców to samo, natomiast przy jednym mogłem anulować zakup a przy innym nie, nie wiem dlaczego. Sprzedawca z tego sklepu zadzwonił i wspomniał o konsekwencjach jakie moge ponieść dlatego pytam. Mówił ze wykupiłem jego przedmioty a on to mógł w tym czasie sprzedać. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@odAdoZsklep zachowałeś się nie fajnie i sprzedaca powiesił na Tobie parę ........ / sam sobie dopisz 🤔 / , ale nic poza tym Ci nie grozi .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak kupiłeś od prywatnego i nie zaplącileś to nie jest ładnie, ale sprzedający nic Ci nie zrobi.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@odAdoZsklep Jak zrobisz to raz > to nic. Ale jak się będzie powtarzało, i któryś sprzedawca Cię zgłosi > Allegro sprawdzi Twoje transakcje > to może się skończyć nawet blokadą konta.

oznacz moderatorów