anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta płatnicza - "Zapisz/Użyj"

nordavind1981
#7 Wielbiciel#

Chciałem dokonać płatności świeżo wprowadzoną kartą, po kliknięciu "Użyj i zapisz" wyskoczył komunikat, chyba z google: czy chcę zapisać kartę, po kliknięciu "tak", zostałem z powrotem przekierowany na stronę "zapłać". Spróbowałem jeszcze raz - to samo., dodatkowo karty w zapisanych brak, choć uprzednio kliknąłem "zapisz". Nie wiem, czy pieniądze z karty się pobrały, czy też nie...przedmiot nie kupiony, brak śladu dokonania płatności.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@nordavind1981 Jeśli nie masz przedmiotu w zakładce Kupione, to nie został kupiony. Ja też nie wiem, czy Ci pobrało pieniądze z karty, jeśli tak, to powinny wrócić na rachunek karty w ciągu 2-3 dni. Sprawdź, bo być może pobrało Ci kilka razy. Gdyby okazało się, że jednak karta jest zapisana, najlepiej ją usuń i kupując następnym razem klikaj "użyj karty", bez zapisywania. Opisywano tu wiele sytuacji, gdy po włamaniu na konto Allegro osoba niepowołana kupowała sobie towary płacąc cudzymi pieniędzmi; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jak wnoskujś z Twojego opisu robiłeś zakup przez koszyk i transakcja nie zostala zawrata dlatego , że użyłeś nowej karty płatniczej . Pierwszą płatność świeżą kartą płatniczą należy wykonać na terminalu stacjonarnym wraz z pinem .

oznacz moderatorów