anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

karta podarunkowa allegro kod na paragonie

cederom
#8 Zapaleniec#

Dostalem wlasnie karte podarunkowa allegro na prezent.. patrze nie ma zdrapki.. jest informacja ze kod jest na paragonie.. tyle ze nie ma paragonu bo niby kto daje prezent z paragonem.. czyli na prezent dostalem bezwartosciowa tekturke a kase z kodu z paragonu ktos wyrzucil do kosza.

Niezle to wymysliliscie Allegro 😄 😄 😄

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Pewne że od Allegro?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cederom domyślam się, że karta została kupiona w Żabce, Kolporterze lub Pepco, przykro mi z powodu tej sytuacji jednak informujemy na tej stronie, że "Karty dostępne są wyłącznie w postaci kodów drukowanych na paragonie". 
Mam nadzieję, że osoba, która kupiła Ci kartę była tego świadoma i nie wyrzuciła paragonu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cederom
#8 Zapaleniec#

niestety paragon przepadl trudno 😉

moze warto umiescic jakas jaskrawa informacje ze kod znajduje sie na paragonie? sprzedawca w empik nie poinformowal ze kod jest na paragonie nie na tekturce widocznie ktos pierwszy raz kupowal taki kupon sam tez nigdy nie korzystalem 🙂

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@cederom Z tego co się orientuję to na takiej zasadzie działają wszystkie karty podarunkowe - nie ważne czy to allegro, czy też jakieś platformy stremingowe, doładowania do zakupów microsoft itp.

oznacz moderatorów

cederom
#8 Zapaleniec#

roznie bywa.. jesli chodzi o soft (np gry) raczej sa zdrapki lub karta z kodem wewnatrz pudelka.. ale nie mam doswiadczenia z takimi kartami podarunkowymi.. teraz juz wiem(y) 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli przepadł!☹️

oznacz moderatorów

cederom
#8 Zapaleniec#

ano 😞

oznacz moderatorów

larosanegra333
#7 Wielbiciel#

Osobiście niepolecam .Zastanówcie się dwa razy . Zdecydowanie lepiej i bezpieczniej . O wiele lepiej dać pieniądze w kartce czy specjalnym etui . Straszne rozczarowanie . 

oznacz moderatorów

larosanegra333
#7 Wielbiciel#

Mam to samo … wielkie rozczarowanie . To nie powinno nazywać się karta podarunkową. Kawałek bezwartościowej tektury i nikt nie jest w stanie pomoc ,bo płatność była gotówka 

oznacz moderatorów

pawelwor
#7 Wielbiciel#

Można tylko domyślać się że jest to celowe zagranie Allegro, bo podejrzewam że mnóstwo ludzi już się na to nabrało. Każda karta jaką kiedykolwiek dostałem była kartą podarunkową a nie MAKIETĄ... Wypadałoby zgłosić to do UOKiK, na pewno z chęcią się temu przyjrzą, tym bardziej, że nie są to odosobnione przypadki... 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A powinni informować o tym przy kasie.

oznacz moderatorów