anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta podarunkowa o wartości 100zl a dostępne mam 83,47 - - - - dlaczego???

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marekkoz2
#8 Zapaleniec#

Witam. Już któryś raz otrzymałem kartę podarunkową o wartości 100zl i jestem znowu zaskoczony gdyż chce dokonać zakupów o łącznej wartości nie przekraczającej 95 zł z przesyłką i gdy wybieram w płatności kartę podarunkowa to mam do dopłaty  jeszcze ponad 11zl. Nie rozumiem dlaczego. Ktoś spotkał się z podobna sytuacja??. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marekkoz2 to pewnie dlatego, że kosztów przesyłki nie można opłacić kartą podarunkową. Czy wartość Twojego zamówienia (samych przedmiotów bez wysyłki) to 84,47 zł? 
Jeśli to nie wyjaśnia problemu, podeślij proszę zrzuty ekranu z formularza płatności i dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Marekkoz2
#8 Zapaleniec#

Dziękuję że szybką odpowiedź. Dokonałem zakupu, gdyż przedmioty były mi potrzebne, dodałem jeszcze do koszyka przedmioty aby była niepełna 100 i wtedy musiałem dopłacić tylko 1zl. Za koszty przesyłki nie płacę gdyż mam Smart-a a wszystko idzie na paczkomatu. I tak wartość bez płatności wynosiła 84,47 po dodaniu 1

przedmiotu miałem 98 zł z groszami

oznacz moderatorów
Marekkoz2
#8 Zapaleniec#

Po przeanalizowaniu. Masz rację wygląda to tak jakby płatność za wysyłkę nie wchodziła w kartę podarunkowa, tylko dziwnie bo jak dodałem produkt i wychodziło blisko 100zl to dopłaty miałem 1zl nie więcej 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marekkoz2 w przypadku płatności kartą podarunkową konieczna jest zapłata minimum 1 zł z wykorzystaniem usługi płatniczej. Nawet jeśli pozostała do zapłaty kwota za Towar jest niższa niż 1 zł, kwota brakująca do pełnej złotówki zostanie doliczona do kwoty do zapłaty z wykorzystaniem Usługi Płatniczej, zmniejszając tym samym kwotę pobieraną z Karty Podarunkowej. Dlatego do dopłaty pozostało 1 zł, nie więcej 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów