anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta podarunkowa o wartosci 200 zl za 1,01 zl - jak skorzytac?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kingusiek84
#7 Wielbiciel#

Hej, kupujac ksiazki wyskakuje mi mozliwosc wyboru karty porarunkowej o wartosci 200 zl za 1,01 zl - w ramach promocji Benefit. Kiedy jednak chcialam zrobic zakupy na ponad 200 zl pobiera mi tę opłatę 1,01 a resztę chce zapłacić z karty podpiętej do konta. Czytam regulamin i nic z niego nie rozumiem. Czy to wygląda tak, że w jednej transakcji kupuję książki i płacę 1,01 zł a w dugiej już mam tę kartę podarunkową i mogę wydać 200 zł?

Czy to jednak jest promocja (kupon) na 1,01 zł w ramach tego, że kiedyś kupiłam książki za 200 zł?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kingusiek84 Możesz przesłać link do strony, gdzie widzisz komunikat o tej promocji i jej regulamin?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kingusiek84
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kingusiek84 Cześć. Czy widzisz tę kartę w zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony? W tej sprawie najlepiej napisz na kupony@allegro.pl  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kingusiek84
#7 Wielbiciel#

Tak, widzę ten kupon, pojawił się jeszcze nowy (wczoraj tez kupowałam kolejne książki). kupony allegro.JPG

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kingusiek84 Wygląda na to, że kwota 1,01 zł to pozostałość z wcześniej wykorzystanej karty podarunkowej o wartości 200 złotych.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów