anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy będzie paczka?

Paulina395
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, mam problem. Złożyłam zamówienie u sprzedającego _superksiazki_ zamówienie ma trafić do mnie najpóźniej do jutra ale paczka nadal nie została nadana. Brak kontaktu i poprzez formularz i przez telefon również. Wątpię że dojdzie do jutra. W takim razie chce anulować. Skoro brak wysyłki i brak kontaktu ze sprzedającym to już nic nie chce. Poszukam gdzie indziej. Ale nie ma już tej opcji anulowania. Co mam robić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

komis-bell
#21 Demiurg#

@Paulina395 Kiedy dokładnie złożyłaś zamówienie i jaki był deklarowany czas nadania podany w zakładce DOSTAWA I PŁATNOŚĆ?

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Paulina395 a minął czas na wysyłkę jaki deklaruje sprzedawca? Czyli np. 2 dni robocze jak w jednej z ofert tego sprzedawcy. Czy opierasz się na wróżbach Allegro?

_superksiazki_czas wysyłki.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Paulina395 również nie mam informacji, aby sprzedający nadał przesyłkę, natomiast w ofercie przewidywany czas dostawy wynosił 3 dni robocze. Czy kontaktowałaś się już ze sprzedającym w tej sprawie? Być może nadał przesyłkę inną metodą dostawy. 
Natomiast jeśli nie ma możliwości anulowania zamówienia, a chcesz z niego zrezygnować, możesz wypełnić formularz zwrotu w zakładce Moje zakupy

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów