anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy promocja 7 monet za zakupy w supermarkecie w kwietniu chyba jeszcze nie było,albo ja przegapił

izalew47
#8 Zapaleniec#
  •  
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Chyba była jakoś około 5tego. Bo wtedy kupowałam. Oczywiście monet i tak brak, bo wyłączając personalizację jestem gorszym klientem. Mimo iż wyłączyłam to badziewie żeby widzieć nowe aukcje, a nie to co już przejrzałam i kupiłam lub nie kupię. Allegro kocha spam...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@izalew47 taka promocja już się odbyła. Trwała od 5 do 7 kwietnia 2022. 

@kaliszaneczka-x sprawdziłam Twoje zakupy i bardzo mi przykro, że nie otrzymałaś monet, ale stało się tak, ponieważ warunkiem wzięcia udziału w promocji była Transakcja, której przedmiotem są Towary z ofert w kategorii Supermartket, o łącznej wartości równej lub wyższej niż 89 zł (bez kosztów dostawy). Natomiast w Twoim zamówieniu z 5 kwietnia jeden przedmiot był z kategorii "Firma i usługi", wartość zamówienia a kategorii Supermarket wyniosła 72,18 zł i dlatego monety nie zostały przyznane.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A rzeczywiście. 3 płyny i jeden tam wyrzuciło xD. Ale i tak nie zmienia to faktu, że w międzyczasie znalazłam w regulaminie informację że żeby otrzymać monety trzeba mieć włączoną personalizację, a ja ją miałam wyłączoną. No chyba że ta reguła jest tylko na papierze...

oznacz moderatorów