anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy wreszcie będzie Dark Theme/Ciemna Skórka interfejsu na Allegro?

GeneralDaimos
#7 Wielbiciel#

Używam dodatku do Chrome o nazwie Dark Reader. Umożliwia on generowanie ciemnych skórek na dowolnej stronie WWW. Muszę używać tego rozszerzenia także na Allegro, bo CIĄGLE nie ma tu ciemnej skórki interfejsu. Niestety Dark Reader wchodzi w jakiś konflikt ze skryptami w serwisie i niektóre panele się nie ładują. Kiedy wreszcie będzie dostępna ciemna skórka w interfejsie Allegro?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ZibiK30
#18 Luminarz#

@GeneralDaimos Musisz napisać do twórcy tej skórki, on tu już pisał, ze coś ciężko mu idzie współpraca zgrania się z allegro 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

GeneralDaimos
#7 Wielbiciel#

Mi chodzi o to, żeby developerzy z Allegro zaimplementowali ciemną skórkę natywną w serwisie. Chodzi mi o to, żebym NIE MUSIAŁ używać Dark Reader na Allegro i miał ciemną skórkę. Wiele bardziej zaawansowanych serwisów WWW i apek mobilnych ma funkcje przełączania się pomiędzy trybami dark/light. Chodzi mi o to, żeby na Allegro można było natywnie WYBRAĆ czy interfejs ma być jasny, czy ciemny.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@GeneralDaimos Najprościej i najskuteczniej możesz to załatwić poprzez zgłoszenie własnego pomysłu tu: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/idb-p/zglos-pomysl Opisz to i zobaczymy jak sie Allegro do tego odniesie, może są jakieś wyjścia o których nie wiemy lub ktoś pomoże go wdrożyć 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów