anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod o nominale X złotych, czy muszę wykorzystać całą wartość

MAMY ROZWIĄZANIE!
adamoski
#1 Nowicjusz#

Cześć,

brałem udział w konkursie i wygrałem kod o nominale X złotych do wykorzystania na allegro.

Jeśli kupię przedmiot za mniejszą wartość to stracę wszystko, czy będę mógł wykorzystać resztę złotych w innym terminie?

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
xyz96
#21 Demiurg#

@adamoski Wykorzystaj cały, bo reszta przepadnie. Jeśli towar drożysz od kodu, dopłać przelewem 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@adamoski przeczytaj regulamin, z reguły nie można dzielić, jak kupujesz tańszy produkt to reszta przepada, do droższego możesz dopłacić 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak się spieszyła że się pomyliła.😋

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

lewciu, ja się nie mylę nigdy, zapamiętaj 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2020-11-27 Kod o nominale X złotych, czy muszę wykorzystać całą wartość.png

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

Nigdy nie mów- Nigdy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Pomyłka, nigdy.😁Teraz dostanie "furii". Znałem pomyłkę genetyczną, to nie ta sama.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Lewciu, taka pomyłka? 🙂 Wydawać by się mogło, że o sens wypowiedzi chodziło. Takich pomyłek to ty masz 50 dziennie 🙂 Nie licząc innych, znacznie poważniejszych 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 A jednak ta"genetyczna".😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Genetyczne to były na początku te twoje proste zdania, składające się z przeważnie trzech słów, bez kropek, z seriami wykrzykników 🙂 Trochę się już nauczyłeś dzięki moim poradom 🙂 Powinieneś podziękować.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@adamoski Kod możesz użyć tylko do jednych zakupów i nie wykorzystasz całości to przepadnie.

oznacz moderatorów