anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod znizkowy od Open Benefit

Client:44055243
#7 Wielbiciel#

Dostałam z open Benefit kod na 500 PLN z informacją, że jest on wielorazowy, wydałam w pierwszej transakcji ok. 130 PLN, po 30 godzinach (czyli kod powinien już się "odnowić") chciałam zrobić kolejne zakupy, ale dostałam informację,  że kod jest wykorzystany. DLACZEGO? Jak odzyskać pozostałą część kodu? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44055243 Sprawdź swoją zakładkę Kupony; https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony

Jeśli nie masz kodu, pisz tu; karty@allegro.pl

 

oznacz moderatorów

Client:44055243
#7 Wielbiciel#

ok, dzięki, nie ma nic w zakładce kupony, niestety...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44055243 a gdy jesteś na formularzu płatności i dostawy to czy widzisz (przy zaznaczeniu płatności z góry) ten kupon do wykorzystania, tak jak tutaj:

$$$$.png
Jeśli już raz użyłaś kodu to po kliknięciu dodaj będzie jako wykorzystany, ale w "Twoje zniżki" powinnaś widzieć tą opcję. I też nie martw się jeśli będzie tam niższa kwota, niż ta która została na karcie, ponieważ tam wyświetla się kwota o którą możesz obniżyć zakup. Czyli np ta moja pierwsza karta jest na 500 zł, ale koszt zakupu to 126,97 zł, więc mogą obniżyć koszt o 125,97 zł korzytsając z tej zniżki. Sprawdź też czy Twoja karta nie jest do wykorzystania tylko w konkretnej kategorii.
W razie innych pytań, chętnie pomogę!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44055243
#7 Wielbiciel#

Niestety, w polu "Twoje zniżki" nie pojawia się taka informacja, a jak próbuję wpisywać kod w polu "Masz kod lub kartę podarunkową" to pojawia mi się informacja, że kod został wykorzystany. No tak, został wykorzystany raz, ale nie w całej kwocie...
zgodnie z informacją od OpenBenefit:

1. Kody nie łączą się ze sobą. 
2. Kod nie pokrywa kosztów przesyłki.
3. Kod jest wielorazowego wykorzystania. Jeżeli nie wykorzystasz całej kwoty podczas jednej transakcji, otrzymasz nowy kod z niewykorzystaną kwotą, który będzie przypisany do Twojego konta.
4. W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości kodu naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.
5. Kodem nie można opłacić zakupu innej karty podarunkowej Allegro.
6. Nie można wykorzystać kodu, przy wyborze płatności ratalnych. 
7. Szczegóły dotyczące kart podarunkowych Allegro oraz regulamin dostępne są na stronie https://allegro.pl/karty-podarunkowe.

8. Kody nie podlegają zwrotowi. Prosimy o przemyślane zakupy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44055243 czy mogę Cię poprosić o sprawdzenie tego jeszcze raz? Upewnij się proszę, że masz wybraną płatność z góry. Widzę ten kupon w Twojej zakładce,  dlatego powinnać zobaczyć go na formularzu płatności i dostawy.
Wcześniej go tam nie było widać, ponieważ w anulowanym zamówieniu nr. 717d4bc2-5eae-11ec-a626-77ab3996ba95, płatność miałą status "rozpoczęta", teraz już powinno być okej, bo status płatności to "anulowana" 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów