anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koleiny sprzedawca straszy sądem

AaRrEeKk16
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich, chcialbym udzielić ostrzezenia przed sprzedawcą [edycja]

Mianowicie po zakupie chemii basenowej skontaktowalem sie ze sprzedawcą, gdyż brakowalo instrukcji oraz pasków sprawdzajacych ph wody. Po OGROMNEJ liczbie telefonów, gdzie bylem traktowany chamsko i wulgarnie, zrzucany z połączeń oraz wkońcu zablokowany (musialem dzwonic z innego numeru) wystawilem rzetelną opinie o sprzedawcy, po czym dostałem na email i do skrzynki pismo straszące sądem. Masakra zeby w dzisiejszych czasach gdzie prawo stoi po stronie konsumenta (jesli ma racje i prawo do wyrażenia prawdziwej opinii) sprzedawca zachowuje sie w ten sposób. Tak klientów na pewno nie pozyska.

 

Przestrzegam

Ps- a ich chemia to lipa, tak przy okazji

Zamowilem inną, dzialajacą

.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Takie praktyki są tu ale to są pisma wyciągnięte z internetu a jak masz dowody na to że komentarz jest rzeczywisty i nie obraża, nie przejmuj się tym.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#16 Inspirator#

@AaRrEeKk16 kupujący ma prawo do subiektywnej opinii wyrażonej w komentarzu. Sprzedawca ma prawo do pozwania kupującego, jeśli nie zgadza się z tą opinią. Jeśli jesteś pewny swego, to nie masz się czego bać. W poprzedniej firmie, w której pracowałem, jeszcze w czasach, gdy komentarze można było wystawiać kupującym, pozwał nas urażony komentarzem pan prokurator. Sąd go wyśmiał i tyle. Jeśli komentarz jest zgodny ze stanem faktycznym i nie jest obraźliwy, to możesz spać spokojnie.

Poza tym, z tych co straszą procesem o komentarz, to do sądu idzie podejrzewam kilka procent. Skończy się pewnie na etapie wysłania tego pisma.

oznacz moderatorów