anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejna chora zmiana w ocenach transakcji !

br.
#21 Demiurg#

Kupiłem klocki hamulcowe do auta.  Zwyczajne klocki, jeszcze nawet nie  założyłem ale  skoro  szybko dotarły  zabrałem się dziś  za napisanie oceny  transakcji. Wszystko OK,  5+5+5  ale  niżej problem:  musisz ocenić  również  przedmiot. No  ale jak mam ocenić  przedmiot  skoro  go nawet nie użyłem?

Nie ma  tak jak  kiedyś bywało że się ocenia  sprzedawcę  osobno  i  przedmiot osobno,  teraz trzeba wszystko  hurtem.

Więc może  lepiej całkiem  zlikwidować oceny  skoro  tworzy się  fikcję?

A może inaczej:  zatrudnijcie  do wprowadzania  tych  zmian ludzi którzy  sami czasem  coś  kupują  lub też  sprzedają  i  sami rozumieją  o co  w tym wszystkim chodzi,  a nie  tępaków  którzy  automatycznie  wykonują  polecenia  z  góry.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie musisz oceniać przedmiotu tylko możesz podczas wystawiania oceny kupującemu . Pominiesz ocenę produktu i allegro poprosi cię o jego ocenę , a zrobisz to jeśli i wtedy kiedy będziesz uważał to zastosowne .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria  Tak pominąłem i  o dziwo  ocena transakcji  przeszła a ocena przedmiotu  dalej  jest  nieoceniona.

Ale  czy ja  muszę  się dowiadywać o tym po fakcie,  po  zamknięciu strony?

To jest  takie prymitywne,  takie  szukanie  **piiip**ów,  bo może ktoś kliknie  dla  świętego spokoju.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

br.od tego masz nas na ,,gadane ,, 😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria   OK.  przynajmniej pogadać, ponarzekać sobie mogę😁

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br.

To jest  takie prymitywne,  takie  szukanie  **piiip**ów,  bo może ktoś kliknie  dla  świętego spokoju.

ale może kogoś najdzie refleksja, że w złym miejscu ocenił produkt🙂

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br. no faktycznie, trudno ocenić niektóre zakupy przed użyciem🙂,ale z drugiej strony kupujący często wystawiają negatywa tylko dlatego, że coś im nie pasuje w produkcie i oceniają produkt, a nie transakcję.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  No cóż, niezadowolony klient  szuka dziury w całym, czepia się kogo może ,  to naturalne  takie  typowe, takie ludzkie 😡

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@br.  Kiedy otrzymałeś od allegro informacje o ocenie produktu? Z tego co wiem, to chyba miesiąc po zakupie wysyłają maila z prośbą o ocenę produktu. Chyba, że coś się zmieniło i na siłę z automatu wysyłają, bo chcą przed wejściem na giełdę na szybkiego wyrobić opinie o produktach 🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

DarkStoorM nie , możesz ocenić nawet przed otrzymaniem przesyłki , dzisiaj zauważylem taką możliwość 👻

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@DarkStoorM  W niedzielę  zapłaciłem, wczoraj odebrałem dzisiaj  weszłem na stronę  żeby ocenić.  Maila  tak, czasem wysyłają jeżeli długo jest nieoceniane.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek dostał mejla z prośbą o ocenę produktu. Przychodzą tylko z przypomnieniem o komentarzu - 3 tygodnie po zakupie i tydzień przed upłynięciem terminu na wystawienie komentarza.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere  Hm, a może to chodziło o powiadomienie "oceń produkty" zamiast maila? 🤔  Sam już nie pamiętam, może mi się faktycznie pomyliło z komentarzem 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Jakie powiadomienie? Bo ja mam uBlocka, to wiesz, mogę o czymś nie wiedzieć😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere  ten dzwoneczek przy koncie, ja go sobie zostawiłem, czasami jakiś pakiet wlatuje 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Aaa, a to to to mam😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów